| Артикул товару | 4-18-299 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-16-261 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-16-255 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT83839-0 |
| Вага | 595г |
| Тип | гвинтові |
| Довжина | 4500мм |
| Застосування | професійне |
| Комплектація | В упаковці |
| Зусилля стяжки | 450кг |
Характеристики
1 034 грн./шт
Варіанти цін
1 034 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-12-205 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-16-258 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6044 |
| Вага | 0,400кг |
| Об'єм | 0,002520куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 1-12-204 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT83840-0 |
| Вага | 243г |
| Тип | гвинтові |
| Довжина | 75мм |
| Застосування | професійне |
| Комплектація | В упаковці |
| Глибина | 15мм |
| Зусилля стяжки | 91кг |
Характеристики
620 грн./шт
Варіанти цін
620 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-16-252 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-16-256 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-16-260 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0045 |
| Вага | 0,600кг |
| Об'єм | 0,001375куб.м |
| Розмір | 235x45мм |
| Розміри | 235x45мм |
| Матеріал корпусу | метал |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-16-253 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-16-259 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0726 |
| Вага | 0,670кг |
| Об'єм | 0,005891куб.м |
| Розмір | 320*105*105мм |
| Розміри | 320*105*105мм |
| Кут пиляння | 45°; 90° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
169 грн./шт
Варіанти цін
169 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





