| Артикул товару | HT-3514 |
| Вага | 0,225кг |
| Об'єм | 0,000764куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Ширина | 14мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6012 |
| Вага | 0,212кг |
| Об'єм | 0,001040куб.м |
| Матеріал виготовлення | нейлон |
| Ширина захвату | 3"/ 75мм |
| Інше | кнопка швидкого налаштування |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
209 грн./шт
Варіанти цін
209 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0602 |
| Вага | 0,390кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000630куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | 52-55HRC |
| Довжина | 73-175мм |
| Розмір | 1,5-10мм |
| Покриття | матове |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52-55hrc |
| Розміри ключів | 1,5-10мм |
| Типи ключів | шестигранні подовжені |
| Кількість ключів | 9од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1858 |
| Вага | 0,080кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000062куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | HRC |
| Довжина | 154х36мм |
| Розмір | 8мм |
| Розмір ключа | 8мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52hrc |
| Типи ключів | шестигранні |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3520 |
| Вага | 0,220кг |
| Об'єм | 0,000952куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Ширина | 20мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1813 |
| Вага | 0,388кг |
| Матеріал | легована сталь s2 |
| Об'єм | 0,001094куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | 58-62HRC |
| Покриття | pearl nickel |
| Твердість за шкалою Роквелла | 58-62hrc |
| Розміри ключів | 1.5-10мм |
| Типи ключів | шестигранні з кулястим наконечником |
| Кількість ключів | 9од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
179 грн./шт
Варіанти цін
179 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1869 |
| Вага | 0,790кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000486куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | 52 HRCHRC |
| Довжина | 265*70мм |
| Розмір | 19мм |
| Розмір ключа | 19мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52hrc |
| Типи ключів | шестигранні |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6011 |
| Вага | 0,080кг |
| Матеріал | нейлон |
| Об'єм | 0,000361куб.м |
| Ширина захвату | 2"/ 50мм |
| Інше | кнопка швидкого налаштування |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варіанти цін
89 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0710 |
| Вага | 0,314кг |
| Об'єм | 0,001785куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6017 |
| Вага | 0,894кг |
| Об'єм | 0,000676куб.м |
| Довжина робочої частини | 125мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3501 |
| Вага | 0,550кг |
| Об'єм | 0,001226куб.м |
| Матеріал виготовлення | інструментальна сталь |
| Ширина | 6, 12, 18, 24мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1841 |
| Вага | 0,098кг |
| Матеріал | інструментальна сталь |
| Об'єм | 0,000065куб.м |
| Тип | шестигранні |
| Розміри ключів | 1.5-8.0мм |
| Кількість ключів | 8од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
39 грн./шт
Варіанти цін
39 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1842 |
| Вага | 0,177кг |
| Матеріал | інструментальна сталь |
| Об'єм | 0,000117куб.м |
| Тип | шестигранні |
| Розміри ключів | 1.5-10.0мм |
| Кількість ключів | 10од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
49 грн./шт
Варіанти цін
49 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





