| Артикул товару | HT-3504 |
| Вага | 0,110кг |
| Об'єм | 0,000497куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 1-12-100 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-20-600 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-83239 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-83242 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-83-034 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-12-045 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-12-003 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-83-035 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-12-034 |
Характеристики
| Артикул товару | 9-83-080 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6014 |
| Вага | 0,229кг |
| Об'єм | 0,000138куб.м |
| Довжина робочої частини | 50мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
79 грн./шт
Варіанти цін
79 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT16852-9 |
| Матеріал | сталь високохромиста + пластик |
| Комплектація | 6 стамесок 6,13,19,25,32,38 мм. В пластиковому кейсі |
| Кількість предметів | 6 |
| Футляр | Так |
Характеристики
2 585 грн./шт
Варіанти цін
2 585 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





