| Артикул товару | SD-8010 |
| Вага | 0,586кг |
| Об'єм | 0,000343куб.м |
| Тип | клуп |
| Розмір | 1/2" |
| Розміри | 1/2" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62hrc |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
186 грн. /шт
219 грн.
-15%
Економія 33 грн.
Варіанти цін
186 грн. /шт
219 грн.
-15%
Економія 33 грн.
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8005 |
| Вага | 0,150кг |
| Матеріал | високоякісна інструментальна сталь |
| Об'єм | 0,000352куб.м |
| Тип | екстрактори |
| Кількість одиниць в наборі | 5од. |
| Розмір | 3-6, 6-8, 8-11, 11-14, 14-18мм |
| Кількість в упаковці | 5од. |
| Розміри | 3-6; 6-8; 8-11; 11-14; 14-18мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8032 |
| Вага | 1,400кг |
| Матеріал | сталь 9xc |
| Об'єм | 0,001113куб.м |
| Тип | набір мітчиків та плашок |
| Кількість одиниць в наборі | 32од. |
| Розмір | м3x0.5, м4x0.7, м5x0.8, м6x1.0, м8x1.25, м10x1.5, м12x1.75 |
| Розміри | М3x0.5, М4x0.7, М5x0.8, М6x1.0, М8x1.25, М10x1.5, М12x1.75 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
999 грн./шт
Варіанти цін
999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8013 |
| Вага | 0,792кг |
| Об'єм | 0,000614куб.м |
| Тип | клуп |
| Розмір | 1 1/4" |
| Розміри | 1.25" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62hrc |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
212 грн. /шт
249 грн.
-15%
Економія 37 грн.
Варіанти цін
212 грн. /шт
249 грн.
-15%
Економія 37 грн.
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8234 |
| Вага | 0,078кг |
| Об'єм | 0,000180куб.м |
| Тип | плашка |
| Розмір | м12x1,75 мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
85 грн./шт
Варіанти цін
85 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8004 |
| Вага | 4,575кг |
| Об'єм | 0,007277куб.м |
| Тип | набір клупів |
| Кількість | 4од. |
| Розмір | 1/2"; 3/4"; 1"; 1.25" |
| Розміри | 1/2"; 3/4"; 1"; 1.25" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8406 |
| Вага | 0,082кг |
| Об'єм | 0,000330куб.м |
| Тип | тримач для мітчиків |
| Розмір | м3 - м6 |
| Розміри | М3 - М6 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8127 |
| Вага | 0,025кг |
| Матеріал | сталь 9xc |
| Об'єм | 0,000160куб.м |
| Тип | мітчик |
| Розмір | м10x1,5 мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
35 грн./шт
Варіанти цін
35 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | NT-6011 |
| Вага | 0,061кг |
| Об'єм | 0,000300куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Тип | ручний міні дриль |
| Патрон | 0,3-3,6мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8009 |
| Вага | 1,380кг |
| Матеріал | cr-mo сталь |
| Об'єм | 0,002338куб.м |
| Тип | екстрактори |
| Кількість одиниць в наборі | 26од. |
| Розмір | 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8017 |
| Вага | 1,652кг |
| Об'єм | 0,000704куб.м |
| Тип | храповий механізм під клуп, без ручки |
| Розмір | 1 1/2"; 2" |
| Розміри | 1 1/2"; 2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8003 |
| Вага | 3,928кг |
| Об'єм | 0,007371куб.м |
| Тип | набір клупів |
| Кількість | 3од. |
| Розмір | 1/2"; 3/4"; 1" |
| Розміри | 1/2"; 3/4"; 1" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62hrc |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 299 грн./шт
Варіанти цін
1 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8214 |
| Вага | 0,015кг |
| Об'єм | 0,000070куб.м |
| Тип | плашка |
| Розмір | м5x0,8 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8401 |
| Вага | 0,130кг |
| Об'єм | 0,000344куб.м |
| Тип | тримач для мітчиків |
| Розмір | м3 - м12 |
| Розміри | М3 - М12 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8230 |
| Вага | 0,044кг |
| Об'єм | 0,000104куб.м |
| Тип | плашка |
| Розмір | м10x1,25 мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
55 грн./шт
Варіанти цін
55 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8018 |
| Вага | 0,247кг |
| Матеріал | сталь 9хс |
| Об'єм | 0,000878куб.м |
| Тип | набір мітчиків |
| Кількість одиниць в наборі | 6од. |
| Розмір | м4, м5, м6, м8, м10 |
| Розміри | М4, М5, М6, М8, М10 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
249 грн./шт
Варіанти цін
249 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-7999 |
| Вага | 0,058кг |
| Об'єм | 0,000068куб.м |
| Тип | металева рисувалка |
| Довжина | 150мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варіанти цін
49 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8011 |
| Вага | 0,582кг |
| Об'єм | 0,000343куб.м |
| Тип | клуп |
| Розмір | 3/4" |
| Розміри | 3/4" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8016 |
| Вага | 0,972кг |
| Об'єм | 0,000504куб.м |
| Тип | храповий механізм під клуп, без ручки |
| Розмір | 1/2"-1 1/4" |
| Комплектація | без ручки |
| Розміри | 1/2"-1 1/4" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
339 грн./шт
Варіанти цін
339 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8114 |
| Вага | 0,014кг |
| Матеріал | сталь 9xc |
| Об'єм | 0,000093куб.м |
| Тип | мітчик |
| Розмір | м5x0,8 мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
25 грн./шт
Варіанти цін
25 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
