| Артикул товару | 4-87-989 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-336 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-64985 |
Характеристики
380 грн./шт
Варіанти цін
380 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | NT-0015 |
| Вага | 0,190кг |
| Матеріал | мідь, алюміній |
| Об'єм | 0,000684куб.м |
| Діаметр труб | 3-30мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT70823 |
| Тип | набори біт |
| Кількість | 7 |
| Комплектація | Комплектація: касета для Tough Case - 1 шт.;. біта PZ1 - 1 шт.;. біта PZ2 - 2 шт.;. бітаT15 - 1 шт.;. біта T20 - 1 шт.;. біта T25 - 1 шт.;. біта T30 - 1 шт. |
| Тип шліца | Pozidriv TORX |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | Pz1 Pz2 T15 T20 T25 T30 |
| Упаковка | касета |
Характеристики
275 грн./шт
Варіанти цін
275 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8004 |
| Вага | 4,575кг |
| Об'єм | 0,007277куб.м |
| Тип | набір клупів |
| Кількість | 4од. |
| Розмір | 1/2"; 3/4"; 1"; 1.25" |
| Розміри | 1/2"; 3/4"; 1"; 1.25" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-90-949 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-90-950 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-68-010 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0096 |
| Вага | 1,250кг |
| Матеріал | алюміній |
| Об'єм | 0,002993куб.м |
| Тип | універсальні |
| Особливості | вакуумне кріплення, кут нахилу 360° |
| Кут нахилу | 360° |
| Ширина захвату | 70мм |
| Ширина губок | 70мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
739 грн./шт
Варіанти цін
739 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT16153-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-64-931 |
Характеристики
159 грн./шт
Варіанти цін
159 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-68-947 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT16179-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-68-945 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT60032-0 |
Характеристики
| Артикул товару | DT7523 |
| Тип | Магнітний тримач біт (вставок) |
| Довжина | 90мм |
| Комплектація | Магнітний тримач біт (вставок) 90 мм - 1 шт |
Характеристики
393 грн./шт
Варіанти цін
393 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70824 |
| Тип | набори біт |
| Кількість | 7 |
| Комплектація | Комплектація: касета для Tough Case - 1 шт.;. біта SQ1 - 2шт.;. біта SQ2 - 3 шт.;. біта SQ3 - 2 шт. |
| Тип шліца | SQUARE |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | Sq1 Sq2 Sq3 |
| Упаковка | касета |
Характеристики
275 грн./шт
Варіанти цін
275 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення









