| Артикул товару | VT-3120 |
| Вага | 0,174кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000584куб.м |
| Довжина викрутки | 200мм |
| Робоча довжина | 200мм |
| Тип насадки | sl8мм |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
59 грн./шт
Варіанти цін
59 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-3103 |
| Вага | 0,036кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000294куб.м |
| Довжина викрутки | 125мм |
| Робоча довжина | 125мм |
| Тип насадки | sl3мм |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0485 |
| Вага | 0,246кг |
| Об'єм | 0,000421куб.м |
| Робоча довжина | 200мм |
| Тип насадки | sl: 9 мммм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3323 |
| Вага | 0,124кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000410куб.м |
| Довжина викрутки | 200мм |
| Тип насадок | PH2 |
| Тип насадки | ph2 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3416 |
| Вага | 0,070кг |
| Матеріал рукоятки | tpr гума |
| Об'єм | 0,000473куб.м |
| Довжина викрутки | 100мм |
| Тип насадок | PH1 |
| Тип насадки | ph1 |
| Матеріал стрижня викрутки | сталь s2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3313 |
| Вага | 0,051кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000210куб.м |
| Довжина викрутки | 75мм |
| Тип насадок | PH0 |
| Тип насадки | ph0 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3302 |
| Вага | 0,053кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000207куб.м |
| Довжина викрутки | 100мм |
| Тип насадок | SL3 |
| Тип насадки | sl3 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3119 |
| Вага | 0,153кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000365куб.м |
| Довжина викрутки | 150мм |
| Робоча довжина | 150мм |
| Тип насадки | sl8мм |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3155 |
| Вага | 0,074кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000191куб.м |
| Довжина викрутки | 75мм |
| Робоча довжина | 75мм |
| Тип насадки | pz1 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3333 |
| Вага | 0,092кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000270куб.м |
| Довжина викрутки | 100мм |
| Тип насадок | PZ2 |
| Тип насадки | pz2 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3139 |
| Вага | 0,088кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000225куб.м |
| Довжина викрутки | 150мм |
| Робоча довжина | 150мм |
| Тип насадки | ph1 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
35 грн./шт
Варіанти цін
35 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-0236 |
| Вага | 0,028кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000132куб.м |
| Матеріал виготовлення | Cr-V |
| Тип | магнітні тримачі |
| Довжина | 45мм |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | н8 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
45 грн./шт
Варіанти цін
45 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-0216 |
| Вага | 0,032кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000057куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 50мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | pz3 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варіанти цін
49 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-0215 |
| Вага | 0,034кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000067куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 50мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | pz2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варіанти цін
49 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-3117 |
| Вага | 0,146кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000368куб.м |
| Довжина викрутки | 250мм |
| Робоча довжина | 250мм |
| Тип насадки | sl6мм |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3115 |
| Вага | 0,106кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000420куб.м |
| Довжина викрутки | 150мм |
| Робоча довжина | 150мм |
| Тип насадки | sl6мм |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3321 |
| Вага | 0,096кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000352куб.м |
| Довжина викрутки | 125мм |
| Тип насадок | PH2 |
| Тип насадки | ph2 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3320 |
| Вага | 0,091кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000305куб.м |
| Довжина викрутки | 100мм |
| Тип насадок | PH2 |
| Тип насадки | ph2 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3153 |
| Вага | 0,036кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000234куб.м |
| Довжина викрутки | 75мм |
| Робоча довжина | 75мм |
| Тип насадки | pz0 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3206 |
| Вага | 0,090кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000333куб.м |
| Довжина викрутки | 125мм |
| Напруга | 1000в |
| Робоча довжина | 125мм |
| Тип насадки | sl5.5мм |
| Матеріал стрижня викрутки | високоякісна інструментальна сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики









