| Артикул товару | VT-3146 |
| Вага | 0,118кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000490куб.м |
| Довжина викрутки | 200мм |
| Робоча довжина | 200мм |
| Тип насадки | ph2 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3140 |
| Вага | 0,086кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000259куб.м |
| Довжина викрутки | 200мм |
| Робоча довжина | 200мм |
| Тип насадки | ph1 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3303 |
| Вага | 0,058кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000201куб.м |
| Довжина викрутки | 100мм |
| Тип насадок | SL4 |
| Тип насадки | sl4 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3116 |
| Вага | 0,118кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000490куб.м |
| Довжина викрутки | 200мм |
| Робоча довжина | 200мм |
| Тип насадки | sl6мм |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3132 |
| Вага | 0,042кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000131куб.м |
| Довжина викрутки | 100мм |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип насадки | ph0 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3136 |
| Вага | 0,066кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000294куб.м |
| Довжина викрутки | 75мм |
| Робоча довжина | 75мм |
| Тип насадки | ph1 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3322 |
| Вага | 0,113кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000355куб.м |
| Довжина викрутки | 150мм |
| Тип насадок | PH2 |
| Тип насадки | ph2 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3144 |
| Вага | 0,115кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000267куб.м |
| Довжина викрутки | 125мм |
| Робоча довжина | 125мм |
| Тип насадки | ph2 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3332 |
| Вага | 0,068кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000258куб.м |
| Довжина викрутки | 100мм |
| Тип насадок | PZ1 |
| Тип насадки | pz1 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3317 |
| Вага | 0,080кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000306куб.м |
| Довжина викрутки | 125мм |
| Тип насадок | PH1 |
| Тип насадки | ph1 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3110 |
| Вага | 0,084кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000402куб.м |
| Довжина викрутки | 200мм |
| Робоча довжина | 200мм |
| Тип насадки | sl5мм |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0214 |
| Вага | 0,028кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000057куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 50мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | pz1 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варіанти цін
49 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-3105 |
| Вага | 0,049кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000184куб.м |
| Довжина викрутки | 200мм |
| Робоча довжина | 200мм |
| Тип насадки | sl3мм |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3131 |
| Вага | 0,095кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000195куб.м |
| Довжина викрутки | 75мм |
| Робоча довжина | 75мм |
| Тип насадки | ph0 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3143 |
| Вага | 0,096кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000242куб.м |
| Довжина викрутки | 100мм |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип насадки | ph2 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3137 |
| Вага | 0,070кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000336куб.м |
| Довжина викрутки | 100мм |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип насадки | ph1 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0489 |
| Вага | 0,200кг |
| Об'єм | 0,000370куб.м |
| Робоча довжина | 150мм |
| Тип насадки | ph3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3161 |
| Вага | 0,150кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000522куб.м |
| Довжина викрутки | 125мм |
| Робоча довжина | 125мм |
| Тип насадки | pz3 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3158 |
| Вага | 0,096кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, резина |
| Об'єм | 0,000315куб.м |
| Довжина викрутки | 75мм |
| Робоча довжина | 75мм |
| Тип насадки | pz2 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3316 |
| Вага | 0,075кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000229куб.м |
| Довжина викрутки | 100мм |
| Тип насадок | PH1 |
| Тип насадки | ph1 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики









