| Артикул товару | XT-2110 |
| Вага | 0,778кг |
| Об'єм | 0,000446куб.м |
| Розмір | 1" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3405 |
| Вага | 0,044кг |
| Матеріал рукоятки | tpr гума |
| Об'єм | 0,000263куб.м |
| Довжина викрутки | 38мм |
| Тип насадок | SL5 |
| Тип насадки | sl5 |
| Матеріал стрижня викрутки | сталь s2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3312 |
| Вага | 0,166кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000406куб.м |
| Довжина викрутки | 150мм |
| Тип насадок | SL8 |
| Тип насадки | sl8 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3102 |
| Вага | 0,036кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000225куб.м |
| Довжина викрутки | 100мм |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип насадки | sl3мм |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3210 |
| Вага | 0,022кг |
| Об'єм | 0,000152куб.м |
| Напруга | 1000в |
| Робоча довжина | 60мм |
| Тип насадки | ph0 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3134 |
| Вага | 0,046кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000158куб.м |
| Довжина викрутки | 150мм |
| Робоча довжина | 150мм |
| Тип насадки | ph0 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-1009 |
| Вага | 0,167кг |
| Матеріал рукоятки | прогумований пластик |
| Об'єм | 0,000396куб.м |
| Матеріал рукояток | прогумований пластик |
| Біти | sl: 4, 5, 6; ph1, ph2, ph3 |
| Тип насадок | SL: 4, 5, 6; PH1, PH2, PH3 |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | реверсивна |
| Кількість одиниць в наборі | 6од. |
| Магніт | є |
| Наявність реверсу | є |
| Кількість насадок | 5од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3413 |
| Вага | 0,042кг |
| Матеріал рукоятки | tpr гума |
| Об'єм | 0,000353куб.м |
| Довжина викрутки | 75мм |
| Тип насадок | PH0 |
| Тип насадки | ph0 |
| Матеріал стрижня викрутки | сталь s2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0191 |
| Вага | 0,133кг |
| Об'єм | 0,000072куб.м |
| Матеріал виготовлення | высококачественная инструментальная сталь |
| Довжина | 150мм |
| Розмір | 0-20мм |
| Довжина ключа | 150мм |
| Максимальна відстань між губками | 20мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0483 |
| Вага | 0,108кг |
| Об'єм | 0,000230куб.м |
| Робоча довжина | 125мм |
| Тип насадки | sl: 6 мммм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0202 |
| Вага | 0,074кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000135куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 50мм |
| Кількість | 5од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | ph1 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
129 грн./шт
Варіанти цін
129 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-2004 |
| Вага | 0,274кг |
| Об'єм | 0,001160куб.м |
| Матеріал рукояток | двокомпонентні, прогумовані |
| Довжина викрутки | 100мм |
| Тип насадок | sl 5 мм; ph1, ph2 |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Кількість одиниць в наборі | 3од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3118 |
| Вага | 0,139кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000410куб.м |
| Довжина викрутки | 300мм |
| Робоча довжина | 300мм |
| Тип насадки | sl6мм |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0436 |
| Вага | 0,208кг |
| Об'єм | 0,000630куб.м |
| Тип насадок | sl: 1.4, 1.8, 2.5; ph0, ph00, ph1 |
| Кількість в наборі | 6шт |
| Матеріал виготовлення | високоякісна інструментальна сталь |
| Тип | годинникові |
| Кількість одиниць в наборі | 6од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3106 |
| Вага | 0,064кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000258куб.м |
| Довжина викрутки | 75мм |
| Робоча довжина | 75мм |
| Тип насадки | sl5мм |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3420 |
| Вага | 0,106кг |
| Матеріал рукоятки | trp гума |
| Об'єм | 0,000446куб.м |
| Довжина викрутки | 100мм |
| Тип насадок | PH2 |
| Тип насадки | ph2 |
| Матеріал стрижня викрутки | сталь s2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3156 |
| Вага | 0,076кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000191куб.м |
| Довжина викрутки | 100мм |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип насадки | pz1 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3301 |
| Вага | 0,051кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000203куб.м |
| Довжина викрутки | 75мм |
| Тип насадок | SL3 |
| Тип насадки | sl3 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3109 |
| Вага | 0,076кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000348куб.м |
| Довжина викрутки | 150мм |
| Робоча довжина | 150мм |
| Тип насадки | sl5мм |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3150 |
| Вага | 0,176кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000504куб.м |
| Довжина викрутки | 200мм |
| Робоча довжина | 200мм |
| Тип насадки | ph3 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики









