| Артикул товару | VT-3151 |
| Вага | 0,214кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000567куб.м |
| Довжина викрутки | 250мм |
| Робоча довжина | 250мм |
| Тип насадки | ph3 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0087 |
| Вага | 14,900кг |
| Матеріал | чавун, сталь |
| Об'єм | 0,024647куб.м |
| Тип | слюсарні |
| Особливості | поворотна основа |
| Ширина захвату | 180мм |
| Ширина губок | 150мм |
| Країна-виробник | індія |
| Основа | поворотна |
| Розмір наковальні | 85/80мм |
| Тип губок | знімні |
| Висота губок | 25мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
4 599 грн./шт
Варіанти цін
4 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-0240 |
| Вага | 0,044кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000169куб.м |
| Тип | тримач для біт магнітний |
| Довжина | 65мм |
| Особливості | автофіксація |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | h8 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3343 |
| Вага | 0,274кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,002981куб.м |
| Біти | sl4.5, sl7, ph1, ph2, t15, t20, pz1, pz2 |
| Довжина викрутки | 210мм |
| Кількість в наборі | 15од. |
| Головки | шестигранні |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Кількість одиниць в наборі | 15од. |
| Розмір головок | 1/4" 5, 6, 7, 8, 10 мм |
| Довжина стрижня | 100мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
179 грн./шт
Варіанти цін
179 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70739T |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 31 |
| Комплектація | 31 шт. Біти 25 мм - Pz1x1, Pz2x7, Pz3x1, Ph2x2, Ph3x1, T20x1, T25x1. Біти 57 мм - Pz1x1, Pz2x7, Pz3x1, Ph1x1, Ph2x3, T20x1, T25x1, T30x1. Магнітний тримач біт з торсіонної зоною. Пластиковий кейс TOUGH CASE системи TSTAK |
| Магнітний тримач | да |
| Тип шліца | Torx Philips Pozidriv |
| Довжина біти | 25.57мм |
| Тип біти | Ph1 Ph2 Ph3 Pz1 Pz2 Pz3 T25 T30 |
| Упаковка | кейс S для касет система TSTAK |
Характеристики
2 084 грн./шт
Варіанти цін
2 084 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-3142 |
| Вага | 0,102кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000616куб.м |
| Довжина викрутки | 300мм |
| Робоча довжина | 300мм |
| Тип насадки | ph1 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0205 |
| Вага | 0,065кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000139куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 50мм |
| Кількість | 5од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | ph1, ph2х2, pz1, pz2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3101 |
| Вага | 0,033кг |
| Матеріал рукоятки | паластик, гума |
| Об'єм | 0,000131куб.м |
| Довжина викрутки | 75мм |
| Робоча довжина | 75мм |
| Тип насадки | sl3мм |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3309 |
| Вага | 0,059кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000192куб.м |
| Довжина викрутки | 38мм |
| Тип насадок | SL6 |
| Тип насадки | sl6 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0490 |
| Вага | 0,246кг |
| Об'єм | 0,000462куб.м |
| Робоча довжина | 200мм |
| Тип насадки | ph4 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7392T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Pozidriv |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | Pz3 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
315 грн./шт
Варіанти цін
315 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0007 |
| Вага | 0,092кг |
| Об'єм | 0,000386куб.м |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Кількість рядів | 4 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0184 |
| Вага | 1,833кг |
| Об'єм | 0,001505куб.м |
| Довжина | 450мм |
| Максимальна ширина захоплення | 75мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0192 |
| Вага | 0,267кг |
| Матеріал рукоятки | сталь |
| Об'єм | 0,000182куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна інструментальна сталь |
| Довжина | 200мм |
| Розмір | 0-25мм |
| Довжина ключа | 200мм |
| Максимальна відстань між губками | 25мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0486 |
| Вага | 0,070кг |
| Об'єм | 0,000193куб.м |
| Робоча довжина | 75мм |
| Тип насадки | ph1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3415 |
| Вага | 0,064кг |
| Матеріал рукоятки | trp гума |
| Об'єм | 0,000404куб.м |
| Довжина викрутки | 75мм |
| Тип насадок | PH1 |
| Тип насадки | ph1 |
| Матеріал стрижня викрутки | сталь s2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3401 |
| Вага | 0,042кг |
| Матеріал рукоятки | tpr гума |
| Об'єм | 0,000345куб.м |
| Довжина викрутки | 75мм |
| Тип насадок | SL3 |
| Тип насадки | sl3 |
| Матеріал стрижня викрутки | сталь s2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0233 |
| Вага | 0,032кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000057куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 50мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | ph2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0487 |
| Вага | 0,104кг |
| Об'єм | 0,000210куб.м |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип насадки | ph2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3135 |
| Вага | 0,049кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000184куб.м |
| Довжина викрутки | 200мм |
| Робоча довжина | 200мм |
| Тип насадки | ph0 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики









