| Артикул товару | DT70569T |
| Тип | біта |
| Кількість | 2 |
| Комплектація | 2 штуки |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 89мм |
| Тип біти | T25 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
197 грн./шт
Варіанти цін
197 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-0228 |
| Вага | 0,023кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000057куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 50мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | h4.0 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-3307 |
| Вага | 0,080кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000287куб.м |
| Довжина викрутки | 125мм |
| Тип насадок | SL5 |
| Тип насадки | sl5 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3112 |
| Вага | 0,108кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000328куб.м |
| Довжина викрутки | 300мм |
| Робоча довжина | 300мм |
| Тип насадки | sl5мм |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3410 |
| Вага | 0,094кг |
| Матеріал рукоятки | tpr гума |
| Об'єм | 0,000490куб.м |
| Довжина викрутки | 100мм |
| Тип насадок | SL6 |
| Тип насадки | sl6 |
| Матеріал стрижня викрутки | сталь s2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0239 |
| Вага | 0,041кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000135куб.м |
| Тип | тримач для біт магнітний |
| Довжина | 60мм |
| Особливості | автофіксація |
| Шестигранник | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0217 |
| Вага | 0,016кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000047куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | ph1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0082 |
| Вага | 7,000кг |
| Матеріал | чавун, сталь |
| Об'єм | 0,011025куб.м |
| Тип | слюсарні |
| Особливості | поворотна основа |
| Ширина захвату | 130мм |
| Ширина губок | 125мм |
| Країна-виробник | індія |
| Основа | поворотна |
| Розмір наковальні | 70/45мм |
| Тип губок | знімні |
| Висота губок | 24мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3111 |
| Вага | 0,103кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000293куб.м |
| Довжина викрутки | 250мм |
| Робоча довжина | 250мм |
| Тип насадки | sl5мм |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3319 |
| Вага | 0,060кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000212куб.м |
| Довжина викрутки | 38мм |
| Тип насадки | ph2 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8052 |
| Вага | 3,000кг |
| Матеріал | сталь 9хс |
| Об'єм | 0,005938куб.м |
| Тип | набір мітчиків та плашок |
| Кількість одиниць в наборі | 52од. |
| Розмір | m3-m12 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT70811 |
| Тип | біта |
| Кількість | 7 |
| Комплектація | Касета для Tough Case - 1 шт;. Біти Pz2 - 7 шт |
| Тип шліца | Philips Pozidriv |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Pz2 |
| Упаковка | касета |
Характеристики
208 грн./шт
Варіанти цін
208 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70557T |
| Тип | біта |
| Кількість | 25 |
| Комплектація | Біти 25 мм T20 - 25 шт. Кейс системи TOUGH CASE |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | T20 |
| Упаковка | футляр для біт система TSTAK |
Характеристики
590 грн./шт
Варіанти цін
590 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-3204 |
| Вага | 0,064кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000250куб.м |
| Довжина викрутки | 75мм |
| Напруга | 1000в |
| Робоча довжина | 75мм |
| Тип насадки | sl4мм |
| Матеріал стрижня викрутки | високоякісна інструментальна сталь |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
59 грн./шт
Варіанти цін
59 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-0226 |
| Вага | 0,023кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000057куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | t30 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варіанти цін
49 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0481 |
| Вага | 0,066кг |
| Об'єм | 0,000176куб.м |
| Робоча довжина | 75мм |
| Тип насадки | sl 5 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0087 |
| Вага | 14,900кг |
| Матеріал | чавун, сталь |
| Об'єм | 0,024647куб.м |
| Тип | слюсарні |
| Особливості | поворотна основа |
| Ширина захвату | 180мм |
| Ширина губок | 150мм |
| Країна-виробник | індія |
| Основа | поворотна |
| Розмір наковальні | 85/80мм |
| Тип губок | знімні |
| Висота губок | 25мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
4 599 грн./шт
Варіанти цін
4 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-3422 |
| Вага | 0,104кг |
| Матеріал рукоятки | tpr гума |
| Об'єм | 0,000578куб.м |
| Довжина викрутки | 150мм |
| Тип насадок | PH2 |
| Тип насадки | ph2 |
| Матеріал стрижня викрутки | сталь s2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3304 |
| Вага | 0,071кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000226куб.м |
| Довжина викрутки | 75мм |
| Тип насадок | SL5 |
| Тип насадки | sl5 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики









