| Артикул товару | VT-3346 |
| Вага | 0,456кг |
| Об'єм | 0,001762куб.м |
| Матеріал рукояток | tpr гума |
| Довжина викрутки | 75, 100мм |
| Тип насадок | sl3, sl5, sl6, ph0, ph1, ph2 |
| Кількість в наборі | 6од. |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Матеріал стрижня викрутки | Cr-V сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0057 |
| Вага | 0,640кг |
| Матеріал | чавун, сталь |
| Об'єм | 0,001274куб.м |
| Тип | слюсарні |
| Ширина захвату | 40мм |
| Ширина губок | 60мм |
| Країна-виробник | індія |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0210 |
| Вага | 0,038кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000078куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 5од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | ph1, ph2х2, pz1, pz2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0209 |
| Вага | 0,039кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000095куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 5од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | pz2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0204 |
| Вага | 0,065кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000135куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 50мм |
| Кількість | 5од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | pz2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT7391T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Pozidriv |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | Pz2 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
315 грн./шт
Варіанти цін
315 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT7373 |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | T40 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
246 грн./шт
Варіанти цін
246 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70534T |
| Тип | біта |
| Кількість | 2 |
| Комплектація | 2 штуки |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | T25 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
158 грн./шт
Варіанти цін
158 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8024 |
| Вага | 0,739кг |
| Матеріал | сталь 9хс |
| Об'єм | 0,001050куб.м |
| Тип | набір мітчиків та плашок |
| Кількість одиниць в наборі | 14шт |
| Розмір | m3-m10 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0182 |
| Вага | 0,854кг |
| Об'єм | 0,000504куб.м |
| Довжина | 300мм |
| Максимальна ширина захоплення | 55мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT70822 |
| Тип | набори біт |
| Кількість | 7 |
| Комплектація | Комплектація: касета для Tough Case - 1 шт.;. біта PZ1 - 2 шт.; біта PZ2 - 3 шт.; біта PZ3 - 2 шт. |
| Тип шліца | Pozidriv |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | Pz1 Pz2 Pz3 |
| Упаковка | касета |
Характеристики
275 грн./шт
Варіанти цін
275 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70746T |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 34 |
| Комплектація | 34 штуки. Біти 25 мм - Pz1x1, Pz2x5, Pz x2, Ph1x1, Ph2x2, Ph3x1, T20x1, T25x1. Біти 57 мм - Pz1 x1, Pz2 x10, Pz3 x2, Ph1 x1, Ph2 x2, T20 x2, T25 x1. Алюмінієва магнітна втулка. Пластиковий кейс TOUGH CASE системи TSTAK |
| Магнітний тримач | да |
| Тип шліца | Torx Philips Pozidriv |
| Довжина біти | 25.57мм |
| Тип біти | Ph1 Ph2 Ph3 Pz2 Pz3 T20 T25 |
| Упаковка | кейс S для касет система TSTAK |
Характеристики
1 674 грн./шт
Варіанти цін
1 674 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70555T |
| Тип | біта |
| Кількість | 25 |
| Комплектація | 25 штук. Кейс системи TOUGH CASE |
| Тип шліца | Philips |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Ph2 |
| Упаковка | футляр для біт система TSTAK |
Характеристики
590 грн./шт
Варіанти цін
590 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8411 |
| Вага | 0,086кг |
| Об'єм | 0,000252куб.м |
| Тип | тримач для плашок |
| Розмір | 20*5 |
| Сумісність | sd-8206 (m3x0,5); <br> sd-8210 (m4x0.7); <br> sd-8214 (m5x0.8); <br> sd-8217 (m6x1,0); |
| Розміри | 20*5 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0225 |
| Вага | 0,084кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000140куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 150мм |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | ph2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
155 грн./шт
Варіанти цін
155 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-3213 |
| Вага | 0,158кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000528куб.м |
| Довжина викрутки | 150мм |
| Напруга | 1000в |
| Робоча довжина | 150мм |
| Тип насадки | ph3 |
| Матеріал стрижня викрутки | високоякісна інструментальна сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8110 |
| Вага | 0,010кг |
| Матеріал | сталь 9xc |
| Об'єм | 0,000093куб.м |
| Тип | мітчик |
| Розмір | м4x0,7 мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
25 грн./шт
Варіанти цін
25 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0193 |
| Вага | 0,422кг |
| Матеріал рукоятки | сталь |
| Об'єм | 0,000260куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна інструментальна сталь |
| Довжина | 250мм |
| Розмір | 0-30мм |
| Довжина ключа | 250мм |
| Максимальна відстань між губками | 30мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
169 грн./шт
Варіанти цін
169 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT7397T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | T27 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
315 грн./шт
Варіанти цін
315 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70518T |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 10 |
| Комплектація | Біти 25 мм - PH2x2, PZ2x2, PZ3x2, T15, T30, SL6. Шарнірний магнітний тримач |
| Магнітний тримач | да |
| Тип шліца | Phillips Pozidriv Torx Slotted |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Ph2 Pz2 Pz3 T15 T30 Sl6 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
836 грн./шт
Варіанти цін
836 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення









