| Артикул товару | DT7381T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | T20 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
246 грн./шт
Варіанти цін
246 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70745T |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 31 |
| Комплектація | 31 штука. Біти 25 мм - Pz2x1, Ph2x1, T10x1, T15x2, T20x4, T25x2, T30x1, T20 securityx 1, T25 securityx 1. Біти 57 мм - Pz2x1, Ph2x1, T10x2, T15x3, T20x5, T25x4 Магнітний тримач біт з торсіонної зоною. Пластиковий кейс TOUGH CASE системи TSTAK |
| Магнітний тримач | да |
| Тип шліца | Torx Philips Pozidriv |
| Довжина біти | 25.57мм |
| Тип біти | Ph2 Pz2 T10 T20 T25 T30 |
| Упаковка | кейс S для касет система TSTAK |
Характеристики
2 104 грн./шт
Варіанти цін
2 104 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70707 |
| Кількість | 25 |
| Комплектація | Біти 25 мм - Pz2x5, Pz3x2, Ph2x2, T10x1, T15x1, T20x1, T25x2, T30x1. Біти 50 мм - Pz2x1, Ph2x1, T25x1, T30x1. Свердла по металу з шестигранником - 3 ммх1 шт, 4 ммх1 шт, 5 мм х1 шт, 6 мм х1 шт. Магнітний тримач під гайку. Тримач насадок Compact rapid load. Пластиковий кейс TOUGH CASE системи TSTAK. Термокружка |
| Тип шліца | Phillips SlottedTorx |
Характеристики
2 291 грн./шт
Варіанти цін
2 291 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70533T |
| Тип | біта |
| Кількість | 2 |
| Комплектація | 2 штуки |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | T20 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
158 грн./шт
Варіанти цін
158 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-0227 |
| Вага | 0,023кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000057куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | h4.0 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варіанти цін
49 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-3113 |
| Вага | 0,108кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000242куб.м |
| Довжина викрутки | 100мм |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип насадки | sl6мм |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3344 |
| Вага | 0,106кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000696куб.м |
| Довжина викрутки | 210мм |
| Тип насадок | ph2, sl6 |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Кількість одиниць в наборі | 2од. |
| Матеріал стрижня викрутки | Cr-V сталь |
| Довжина стрижня | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0229 |
| Вага | 0,034кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000067куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 50мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | sl5 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0207 |
| Вага | 0,038кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000078куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 5од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | ph2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3352 |
| Вага | 1,267кг |
| Об'єм | 0,003468куб.м |
| Матеріал рукояток | двокомпонентні, прогумовані |
| Біти | sl3, sl4, sl5x2, sl6x2, ph0, ph1,ph2x2, ph3x2, pz0, pz1,pz2, pz3,t10,t15, t20x2, t25x2, t27, t30, h3, h4, h5, h6, s0,s1, s2, s3 |
| Довжина викрутки | 75, 100, 125мм |
| Тип насадок | SL5, SL6, PH0, PH1, PH2 |
| Кількість в наборі | 51од. |
| Головки | шестигранні |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Кількість одиниць в наборі | 51од. |
| Розмір головок | 1/4", 4-12 мм |
| Матеріал кейса | пластик |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7394T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | T15 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
315 грн./шт
Варіанти цін
315 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70731T |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 37 |
| Комплектація | 37 штук. Біти 25 мм - Pz1x2, Pz2x8, Pz3x3, Ph1x1, Ph2x3, Ph3x1, T20x1, T25 x 1, T25 securityx 1, Sl4-6x1. Біти 57 мм - Pz1x1, Pz2x5, Pz3x1, Ph2x2, T20x1, T25 x1. Біти 85 мм - Ph2x1, Pz2x1. Магнітний тримач біт за допомогою ключової і торсіонної зони. Алюмінієва магнітна втулка. Пластиковий кейс TOUGH CASE системи TSTAK |
| Магнітний тримач | да |
| Тип шліца | Phillips Pozidriv Torx Slotted |
| Довжина біти | 25.57мм |
| Тип біти | Ph1 Ph2 Ph3 Pz2 Pz3 Sl4 Sl5 Sl6 T20 T25 |
| Упаковка | кейс S для касет система TSTAK |
Характеристики
1 868 грн./шт
Варіанти цін
1 868 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70709 |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 33 |
| Комплектація | 33 штуки. Біти 25 мм - Pz1x1, Pz2x6, Pz3x3, Ph1x1, Ph2x4, Ph3x1, T10x1, T15x1, T20x1, T25x4, T30x2, T40x1, Sl5.5x1, Sl8x1. Біти 50 мм -Pz2x1, Ph2x1, T25x1. Магнітний тримач біт. Магнітний тримач біт з направляючою. Пластиковий кейс TOUGH CASE системи TSTAK |
| Магнітний тримач | да |
| Тип шліца | Phillips Pozidriv Torx Slotted |
| Довжина біти | 25.5мм |
| Тип біти | Ph1 Ph2 Ph3 Pz2 Pz3 Sl6 Sl8 T10 T15 T20 T25 T30 T40 |
| Упаковка | кейс S для касет система TSTAK |
Характеристики
1 180 грн./шт
Варіанти цін
1 180 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-3408 |
| Вага | 0,076кг |
| Матеріал рукоятки | tpr гума |
| Об'єм | 0,000480куб.м |
| Довжина викрутки | 150мм |
| Тип насадок | SL5 |
| Тип насадки | sl5 |
| Матеріал стрижня викрутки | сталь s2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8414 |
| Вага | 0,218кг |
| Об'єм | 0,000512куб.м |
| Тип | тримач для плашок |
| Розмір | 30*11мм |
| Сумісність | sd-8227 (m10x1,5); <br> sd-8230 (m10x1,25); |
| Розміри | 30*11мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0057 |
| Вага | 0,814кг |
| Матеріал | чавун, сталь |
| Об'єм | 0,001274куб.м |
| Тип | слюсарні |
| Ширина захвату | 40мм |
| Ширина губок | 60мм |
| Країна-виробник | індія |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0210 |
| Вага | 0,038кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000078куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 5од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | ph1, ph2х2, pz1, pz2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0204 |
| Вага | 0,065кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000135куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 50мм |
| Кількість | 5од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | pz2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики









