| Артикул товару | DT70808 |
| Тип | набори біт |
| Кількість | 7 |
| Комплектація | Касета для Tough Case - 1 шт;. Рh1 - 2 шт;. Рh2 - 3 шт;. Рh3 - 2 шт. |
| Тип шліца | Philips |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Ph1 Ph2 Ph3 |
| Упаковка | касета |
Характеристики
208 грн./шт
Варіанти цін
208 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0085 |
| Вага | 9,200кг |
| Матеріал | чавун, сталь |
| Об'єм | 0,008160куб.м |
| Тип | слюсарні |
| Особливості | поворотна основа |
| Ширина захвату | 100мм |
| Ширина губок | 100мм |
| Країна-виробник | індія |
| Основа | поворотна |
| Розмір наковальні | 65/45мм |
| Тип губок | знімні |
| Висота губок | 20мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
2 899 грн./шт
Варіанти цін
2 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8210 |
| Вага | 0,012кг |
| Об'єм | 0,000070куб.м |
| Тип | плашка |
| Розмір | м4x0,7 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8020 |
| Вага | 0,698кг |
| Матеріал | 9хс |
| Об'єм | 0,000572куб.м |
| Тип | набір мітчиків та плашок |
| Кількість одиниць в наборі | 20од. |
| Кількість | 20од. |
| Розмір | m3-m12 |
| Розмір плашок | M3-M12 |
| Розмір мітчиків | М3-М12 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3411 |
| Вага | 0,104кг |
| Матеріал рукоятки | tpr гума |
| Об'єм | 0,000586куб.м |
| Довжина викрутки | 150мм |
| Тип насадок | SL6 |
| Тип насадки | sl6 |
| Матеріал стрижня викрутки | сталь s2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3406 |
| Вага | 0,070кг |
| Матеріал рукоятки | tpr гума |
| Об'єм | 0,000473куб.м |
| Довжина викрутки | 100мм |
| Тип насадок | SL5 |
| Тип насадки | sl5 |
| Матеріал стрижня викрутки | сталь s2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8026 |
| Вага | 1,100кг |
| Матеріал | сталь 9хс |
| Об'єм | 0,001020куб.м |
| Тип | набір мітчиків та плашок |
| Кількість одиниць в наборі | 24од. |
| Розмір | m5-m12 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8040 |
| Вага | 1,190кг |
| Матеріал | сталь 9xc |
| Об'єм | 0,001214куб.м |
| Тип | набір мітчиків та плашок |
| Кількість одиниць в наборі | 40од. |
| Кількість | 40од. |
| Розмір | m3-m12 |
| Розмір плашок | M3-M12 |
| Розмір мітчиків | М3-М12 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0194 |
| Вага | 0,708кг |
| Матеріал рукоятки | сталь |
| Об'єм | 0,000471куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна інструментальна сталь |
| Довжина | 300мм |
| Розмір | 0-35мм |
| Довжина ключа | 300мм |
| Максимальна відстань між губками | 35мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
219 грн./шт
Варіанти цін
219 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-4001 |
| Вага | 0,033кг |
| Об'єм | 0,000280куб.м |
| Напруга | 125-250в |
| Довжина | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7994T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Philips |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Ph2 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
246 грн./шт
Варіанти цін
246 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT7381T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | T20 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
246 грн./шт
Варіанти цін
246 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-0227 |
| Вага | 0,023кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000057куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | h4.0 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варіанти цін
49 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8008 |
| Вага | 0,613кг |
| Матеріал | високоякісна інструментальна сталь |
| Об'єм | 0,000515куб.м |
| Кількість в наборі | 10од. |
| Тип | екстрактори подовжені |
| Кількість одиниць в наборі | 10од. |
| Розмір | 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19мм |
| Квадрат | 3/8" |
| Розміри | 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0220 |
| Вага | 0,016кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000047куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | pz1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8012 |
| Вага | 0,758кг |
| Об'єм | 0,000422куб.м |
| Тип | клуп |
| Розмір | 1" |
| Розміри | 1" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3657 |
| Вага | 0,877кг |
| Об'єм | 0,001498куб.м |
| Матеріал рукояток | двокомпонентні, прогумовані |
| Біти | ph, pz, sl, t, h, s |
| Головки | шестигранні |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/4", 72 зуба |
| Твердость за шкалою Роквелла | 51-54HRC |
| Габаритні розміри | 240*130*35мм |
| Кількість одиниць в наборі | 57од. |
| Розмір головок | 4-13мм |
| Матеріал кейса | пластик |
| Твердість за шкалою Роквелла | 51-54HRC |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3352 |
| Вага | 1,267кг |
| Об'єм | 0,003468куб.м |
| Матеріал рукояток | двокомпонентні, прогумовані |
| Біти | sl3, sl4, sl5x2, sl6x2, ph0, ph1,ph2x2, ph3x2, pz0, pz1,pz2, pz3,t10,t15, t20x2, t25x2, t27, t30, h3, h4, h5, h6, s0,s1, s2, s3 |
| Довжина викрутки | 75, 100, 125мм |
| Тип насадок | SL5, SL6, PH0, PH1, PH2 |
| Кількість в наборі | 51од. |
| Головки | шестигранні |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Кількість одиниць в наборі | 51од. |
| Розмір головок | 1/4", 4-12 мм |
| Матеріал кейса | пластик |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8221 |
| Вага | 0,024кг |
| Об'єм | 0,000070куб.м |
| Тип | плашка |
| Розмір | м8x1,25 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики









