| Артикул товару | SD-8227 |
| Вага | 0,045кг |
| Об'єм | 0,000135куб.м |
| Тип | плашка |
| Розмір | м10x1,5 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3704 |
| Вага | 0,551кг |
| Об'єм | 0,001638куб.м |
| Кількість в упаковці | 3од. |
| Форма | прямокутний, круглий, напівкруглий |
| Покриття рукоятки | гума |
| Частота насічки | 12зуб/кв.см |
| Форма рашпілів в наборі | прямокутний, напівкруглий, круглий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3710 |
| Вага | 0,241кг |
| Об'єм | 0,001700куб.м |
| Довжина | 200мм |
| Форма | плаский |
| Частота насічки | 13насічок/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8121 |
| Вага | 0,018кг |
| Матеріал | сталь 9xc |
| Об'єм | 0,000096куб.м |
| Тип | мітчик |
| Розмір | м8x1,25 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3342 |
| Вага | 0,214кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,001005куб.м |
| Матеріал рукояток | двокомпонентна, прогумована |
| Біти | sl4, sl5, sl6, ph1, ph2, ph3, t15, t20 |
| Тип насадок | SL4, SL5, SL6, PH1, PH2, PH3, T15, T20 |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з гнучким подовжувачем |
| Кількість одиниць в наборі | 9од. |
| Матеріал стрижня викрутки | Cr-V сталь |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
159 грн./шт
Варіанти цін
159 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT71506 |
| Кількість | 30 |
| Комплектація | 30 штук. біти: L = 25 мм - Ph1х2, Ph2х2, Ph3, Sl8, Pz2х7, Pz3х3, T10х2, T15х2, T25х2, T30х2,. L = 50 мм - Pz2, Ph2. Торцеві головки: 8, 10 мм. Викрутка 6 в 1. Магнітний тримач. Бокс ″Minisafe″ |
| Тип шліца | Phillips Pozidriv Torx Slotted |
Характеристики
2 397 грн./шт
Варіанти цін
2 397 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8236 |
| Вага | 0,057кг |
| Об'єм | 0,000180куб.м |
| Тип | плашка |
| Розмір | м12x1,25 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3370 |
| Вага | 1,450кг |
| Об'єм | 0,004253куб.м |
| Матеріал рукояток | двокомпонентні, прогумовані |
| Біти | sl3, sl4х2, sl5х2, sl6х2, sl7х2, ph0, ph1х2,ph2х2, ph3х2, pz0, pz1х2, pz2х2, pz3х2, t10, t15х2, t20х2, t25х2, t27х2, t30х2, h2, h3х2, h4х2, h5х2, h6х2, h8, s0, s1х2, s2х2, s3х2 |
| Довжина викрутки | 38, 75, 100, 125, 150мм |
| Тип насадок | sl2.5, sl3, sl5, sl6, sl8, ph0, ph00, ph1, ph2, s2, s1, t8, t9, t10 |
| Кількість в наборі | 70од. |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Кількість одиниць в наборі | 70од. |
| Матеріал кейса | пластик |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8415 |
| Вага | 0,314кг |
| Об'єм | 0,000792куб.м |
| Тип | тримач для плашок |
| Розмір | 38*14мм |
| Сумісність | sd-8234 (m12x1.75); <br> sd-8236 (m12x1,25); |
| Розміри | 38*14мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0488 |
| Вага | 0,110кг |
| Об'єм | 0,000235куб.м |
| Робоча довжина | 125мм |
| Тип насадки | ph2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT90393 |
| Тип | Магнітний тримач біт (вставок) |
| Довжина | 92мм |
| Комплектація | Магнітний тримач біт (вставок) 92 мм - 1 шт |
Характеристики
399 грн./шт
Варіанти цін
399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT7999T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Philips |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | Ph3 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
315 грн./шт
Варіанти цін
315 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT7382T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | T25 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
246 грн./шт
Варіанти цін
246 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT71570 |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 14 |
| Комплектація | 14 штук. Біти 25 мм: Ph1, Ph2, Pz2, T10, T15, T20, T25, T30. Магнітний тримач з направляючої 120 мм. Магнітний тримач з направляючої 80 мм. Пластиковий кейс |
| Магнітний тримач | да |
| Тип шліца | Torx Philips Pozidriv |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Ph1 Ph2 Pz2 T10 T15 T20 T25 T30 |
| Упаковка | футляр |
Характеристики
688 грн./шт
Варіанти цін
688 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-0231 |
| Вага | 0,042кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000104куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 50мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | ph2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
109 грн./шт
Варіанти цін
109 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-3442 |
| Вага | 0,740кг |
| Об'єм | 0,005779куб.м |
| Матеріал рукояток | tpr гума |
| Довжина викрутки | 38, 50, 75, 100, 125мм |
| Тип насадок | sl6, sl5, sl3, sl2, sl2.5, ph2, ph1, ph0, ph00 |
| Кількість в наборі | 12од. |
| Матеріал виготовлення | cталь s2 |
| Кількість одиниць в наборі | 12од. |
| Матеріал стрижня викрутки | Сталь S2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3300 |
| Вага | 0,094кг |
| Матеріал | cr-v |
| Об'єм | 0,000429куб.м |
| Тип | магнітна |
| Шестигранник | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7390T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Pozidriv |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | Pz1 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
315 грн./шт
Варіанти цін
315 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT71521 |
| Тип | біта |
| Кількість | 25 |
| Комплектація | 25 штук |
| Тип шліца | Pozidriv |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Pz2 |
| Упаковка | футляр для біт система TSTAK |
Характеристики
297 грн./шт
Варіанти цін
297 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70566T |
| Тип | біта |
| Кількість | 2 |
| Комплектація | 2 штуки |
| Тип шліца | Pozidriv |
| Довжина біти | 89мм |
| Тип біти | Pz2 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
197 грн./шт
Варіанти цін
197 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення









