| Артикул товару | DT7398T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | T30 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
315 грн./шт
Варіанти цін
315 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70810 |
| Тип | набори біт |
| Кількість | 7 |
| Комплектація | Касета для Tough Case - 1 шт;. Біта Рh2 - 1 шт;. Біта Pz2 - 1 шт;. Біта Т20 - 2 шт;. Біта Т25 - 2 шт;. Біта Т30 - 1 шт. |
| Тип шліца | Phillips Pozidriv Torx |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Ph2 Pz2 T20 T25 T30 |
| Упаковка | касета |
Характеристики
208 грн./шт
Варіанти цін
208 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70556T |
| Тип | біта |
| Кількість | 25 |
| Комплектація | 25 шт. Кейс системи TOUGH CASE |
| Тип шліца | Pozidriv |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Pz2 |
| Упаковка | футляр для біт система TSTAK |
Характеристики
590 грн./шт
Варіанти цін
590 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-1010 |
| Вага | 0,069кг |
| Матеріал рукоятки | прогумований пластик |
| Об'єм | 0,000081куб.м |
| Біти | sl 5, 6 мм; ph1, ph2 |
| Тип насадок | SL 5, 6 мм; PH1, PH2 |
| Матеріал виготовлення | високоякісна інструментальна сталь |
| Тип | 4 в 1 |
| Кількість одиниць в наборі | 4од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-0050 |
| Вага | 0,575кг |
| Матеріал рукоятки | tpr гума |
| Об'єм | 0,000845куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина | 250мм |
| Розмір | 0-50мм |
| Покриття рукоятки | термопластична гума |
| Максимальна відстань між губками | 50мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT90392 |
| Тип | Магнітний тримач біт (вставок) |
| Довжина | 60мм |
| Комплектація | Магнітний тримач біт (вставок) 60 мм - 1 шт |
Характеристики
119 грн./шт
Варіанти цін
119 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT7520 |
| Тип | Магнітний тримач біт (вставок) |
| Довжина | 76мм |
| Комплектація | Магнітний тримач: 76 мм |
Характеристики
295 грн./шт
Варіанти цін
295 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-3358 |
| Вага | 1,430кг |
| Об'єм | 0,004650куб.м |
| Матеріал рукояток | двокомпонентні, прогумовані |
| Біти | sl3, sl4, sl5, sl6, ph0, ph1, ph2, ph3, t10, t15, t20, t25, t27, t30, н2, н2.5, н3, н4, н5, н6 |
| Довжина викрутки | 38, 50, 75, 100, 125мм |
| Тип насадок | sl2, sl2.5, sl5, sl6, ph00, ph0, ph1, ph2, t5, t6, t7, t8, t9, t10 |
| Кількість в наборі | 58од. |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Кількість одиниць в наборі | 58од. |
| Матеріал кейса | пластик |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3703 |
| Вага | 0,568кг |
| Об'єм | 0,001216куб.м |
| Довжина | 175, 180, 185мм |
| Кількість в упаковці | 3шт |
| Форма | круглий, напівкруглий, плаский |
| Покриття рукоятки | гума |
| Частота насічки | 13насічок/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0187 |
| Вага | 0,681кг |
| Об'єм | 0,000583куб.м |
| Розмір | 1" |
| Розміри | 1" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT70567T |
| Тип | біта |
| Кількість | 2 |
| Комплектація | 2 штуки |
| Тип шліца | Philips |
| Довжина біти | 89мм |
| Тип біти | Ph2 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
197 грн./шт
Варіанти цін
197 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8100 |
| Вага | 0,650кг |
| Матеріал | сталь 9хс |
| Об'єм | 0,000640куб.м |
| Тип | набір мітчиків та свердел |
| Кількість одиниць в наборі | 18од. |
| Розмір | м3-м12 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8408 |
| Вага | 0,308кг |
| Об'єм | 0,000459куб.м |
| Тип | тримач для мітчиків |
| Особливості | реверсивний |
| Розмір | m3-m12 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7383T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | T27 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
246 грн./шт
Варіанти цін
246 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8136 |
| Вага | 0,037кг |
| Матеріал | сталь 9xc |
| Об'єм | 0,000160куб.м |
| Тип | мітчик |
| Розмір | м12x1,25 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0001 |
| Вага | 0,100кг |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000175куб.м |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Кількість рядів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8227 |
| Вага | 0,045кг |
| Об'єм | 0,000135куб.м |
| Тип | плашка |
| Розмір | м10x1,5 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3704 |
| Вага | 0,551кг |
| Об'єм | 0,001638куб.м |
| Кількість в упаковці | 3од. |
| Форма | прямокутний, круглий, напівкруглий |
| Покриття рукоятки | гума |
| Частота насічки | 12зуб/кв.см |
| Форма рашпілів в наборі | прямокутний, напівкруглий, круглий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0201 |
| Вага | 0,740кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000135куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 50мм |
| Кількість | 5од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | ph1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8007 |
| Вага | 0,395кг |
| Матеріал | високоякісна інструментальна сталь |
| Об'єм | 0,000515куб.м |
| Кількість в наборі | 10од. |
| Тип | екстрактори |
| Кількість одиниць в наборі | 10од. |
| Розмір | 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19мм |
| Розміри | 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики









