| Артикул товару | HT-0094 |
| Вага | 0,840кг |
| Матеріал | алюміній |
| Об'єм | 0,002592куб.м |
| Тип | універсальні |
| Особливості | на шарнірі |
| Кут нахилу | по вертикалі та горизонталі 360° |
| Ширина захвату | 50мм |
| Ширина губок | 78мм |
| Максимальна ширина захоплення | кріплення до поверхні 54мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
539 грн./шт
Варіанти цін
539 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0185 |
| Вага | 2,900кг |
| Об'єм | 0,002052куб.м |
| Довжина | 600мм |
| Максимальна ширина захоплення | 80мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-0070 |
| Вага | 0,144кг |
| Матеріал рукоятки | tpr гума |
| Об'єм | 0,000328куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | гайковий ключ |
| Довжина | 150мм |
| Довжина ключа | 150мм |
| Максимальна відстань між губками | 24мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-0085 |
| Вага | 0,630кг |
| Матеріал рукоятки | tpr гума |
| Об'єм | 0,000980куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | гайковий ключ |
| Довжина | 300мм |
| Довжина ключа | 300мм |
| Максимальна відстань між губками | 38мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3712 |
| Вага | 0,222кг |
| Об'єм | 0,001190куб.м |
| Довжина | 200мм |
| Форма | напівкруглий |
| Частота насічки | 13насічок/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | DT90394 |
| Тип | Магнітний тримач біт (вставок) |
| Довжина | 80мм |
| Комплектація | Магнітний тримач біт (вставок) 80 мм - 1 шт |
Характеристики
129 грн./шт
Варіанти цін
129 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70705 |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 40 |
| Комплектація | 40 штук. Біти 25 мм - Pz2x2, Pz3x2, Ph1x1, Ph2x2, Ph3x1, T10x2, T15x2, T20x3, T25x3, T30x2, Sl6x1. Біти 50 мм - Pz1x1, Pz2x2, Ph1x1, Ph2x2, T10x1, T15x1, T20x3, T25x3, T30x2. Магнітний тримач біт. Торцеві головки - 8 мм, 10 мм. Пластиковий кейс TOUGH CASE системи TSTAK |
| Магнітний тримач | да |
| Тип шліца | Torx Philips Pozidriv |
| Довжина біти | 25.5мм |
| Тип біти | Ph1 Ph2 Ph3 Pz1 Pz2 Pz3 Sl6 T10 T15 T20 T25 T30 |
| Упаковка | кейс S для касет система TSTAK |
Характеристики
1 377 грн./шт
Варіанти цін
1 377 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8116 |
| Вага | 0,016кг |
| Матеріал | сталь 9xc |
| Об'єм | 0,000116куб.м |
| Тип | мітчик |
| Розмір | м6x1,0 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Комплект викруткових насадок, Torx T30 з обмежувачем, 1/4"×50 мм, S2, 2 од., STORM INTERTOOL VT-0232
| Артикул товару | VT-0232 |
| Вага | 0,042кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000182куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 50мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | t30 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0219 |
| Вага | 0,018кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000047куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | ph3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-1008 |
| Вага | 0,181кг |
| Об'єм | 0,000176куб.м |
| Матеріал рукояток | двокомпонентні, прогумовані |
| Біти | sl: 5, 6 мм; ph1, ph2 |
| Тип насадок | SL: 5, 6 мм; PH1, PH2 |
| Матеріал виготовлення | високоякісна інструментальна сталь |
| Тип | 4 в 1 |
| Кількість одиниць в наборі | 4од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-0080 |
| Вага | 0,408кг |
| Матеріал рукоятки | tpr гума |
| Об'єм | 0,000759куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | гайковий ключ |
| Довжина | 250мм |
| Довжина ключа | 250мм |
| Максимальна відстань між губками | 33мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-0056 |
| Вага | 0,150кг |
| Матеріал рукоятки | сталь |
| Об'єм | 0,000164куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | гайковий ключ |
| Довжина | 150мм |
| Довжина ключа | 150мм |
| Максимальна відстань між губками | 20мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8217 |
| Вага | 0,014кг |
| Об'єм | 0,000056куб.м |
| Тип | плашка |
| Розмір | м6x1,0 мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
39 грн./шт
Варіанти цін
39 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8021 |
| Вага | 0,980кг |
| Матеріал | сталь 9xc |
| Об'єм | 0,001248куб.м |
| Тип | набір мітчиків та плашок |
| Кількість одиниць в наборі | 20од. |
| Розмір | м3x0.5, м4x0.7, м5x0.8, м6x1.0, м7x1.0, м8x1.25, м9x1.25, м10x1.5, м12x1.75 |
| Розміри | М3x0.5, М4x0.7, М5x0.8, М6x1.0, М7x1.0, М8x1.25, М9x1.25, М10x1.5, М12x1.75 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0206 |
| Вага | 0,039кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000095куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 5од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | ph1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0083 |
| Вага | 10,050кг |
| Матеріал | чавун, сталь |
| Об'єм | 0,014608куб.м |
| Тип | слюсарні |
| Особливості | поворотна основа |
| Ширина захвату | 170мм |
| Ширина губок | 150мм |
| Країна-виробник | індія |
| Основа | поворотна |
| Розмір наковальні | 85/50мм |
| Тип губок | знімні |
| Висота губок | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-1010 |
| Вага | 0,069кг |
| Матеріал рукоятки | прогумований пластик |
| Об'єм | 0,000081куб.м |
| Біти | sl 5, 6 мм; ph1, ph2 |
| Тип насадок | SL 5, 6 мм; PH1, PH2 |
| Матеріал виготовлення | високоякісна інструментальна сталь |
| Тип | 4 в 1 |
| Кількість одиниць в наборі | 4од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0010 |
| Вага | 0,142кг |
| Об'єм | 0,000448куб.м |
| Довжина | 165мм |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Кількість рядів | 4 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики









