| Артикул товару | FMHT0-62620 |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8128 |
| Вага | 0,028кг |
| Матеріал | сталь 9xc |
| Об'єм | 0,000160куб.м |
| Тип | мітчик |
| Розмір | м10x1,25 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-5945 |
| Вага | 0,158кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000157куб.м |
| Тип | викруткові насадки |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 25од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | pz1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT70531T |
| Тип | біта |
| Кількість | 2 |
| Комплектація | 2 штуки |
| Тип шліца | Pozidriv |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | Pz2 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
158 грн./шт
Варіанти цін
158 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8134 |
| Вага | 0,039кг |
| Матеріал | сталь 9xc |
| Об'єм | 0,000160куб.м |
| Тип | мітчик |
| Розмір | м12x1,75 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3438 |
| Вага | 0,796кг |
| Об'єм | 0,004464куб.м |
| Матеріал рукояток | tpr гума |
| Довжина викрутки | 38, 75, 100, 125, 150мм |
| Тип насадок | sl5, sl6, sl8, ph0, ph1, ph2 |
| Кількість в наборі | 8од. |
| Матеріал виготовлення | сталь s2 |
| Кількість одиниць в наборі | 8од. |
| Матеріал стрижня викрутки | сталь S2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
549 грн./шт
Варіанти цін
549 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT7997T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Philips |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | Ph1 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
315 грн./шт
Варіанти цін
315 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0093 |
| Вага | 1,650кг |
| Матеріал | алюміній |
| Об'єм | 0,004096куб.м |
| Тип | свердлильні |
| Ширина захвату | 90мм |
| Ширина губок | 100мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
799 грн./шт
Варіанти цін
799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-0208 |
| Вага | 0,039кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000095куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 5од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | pz1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3606 |
| Вага | 0,440кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,001808куб.м |
| Довжина викрутки | 60, 75, 80, 100, 125мм |
| Тип насадок | SL0.4*2.5, SL0.8*4.0, SL1*5.5, PH0, PH1, PH2 |
| Кількість в наборі | 6од. |
| Напруга | 1000в |
| Тип | діелектричні |
| Робоча довжина | 60, 75, 80, 100, 125мм |
| Тип насадки | sl0.4*2.5, sl0.8*4.0, sl1*5.5, ph0, ph1, ph2 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-410 |
Характеристики
| Артикул товару | DT7379T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | T10 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
246 грн./шт
Варіанти цін
246 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20425 |
| Тип | біта |
| Довжина | 156мм |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | Біта для DCF6202, 5 шт |
| Тип шліца | Philips |
| Номер шліца | 2 |
| Довжина біти | 156мм |
| Тип біти | Pr2 (Ph2) |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
719 грн./шт
Варіанти цін
719 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-0065 |
| Вага | 1,616кг |
| Матеріал рукоятки | сталь |
| Об'єм | 0,001491куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | гайковий ключ |
| Довжина | 380мм |
| Довжина ключа | 380мм |
| Максимальна відстань між губками | 45мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8400 |
| Вага | 0,029кг |
| Об'єм | 0,000117куб.м |
| Тип | вимірювач різьби |
| Діапазон вимірювання | 0,5 - 3 |
| Розмір | 0,5 - 3мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8413 |
| Вага | 0,129кг |
| Об'єм | 0,000406куб.м |
| Тип | тримач для плашок |
| Розмір | 25*9мм |
| Сумісність | sd-8221 (m8x1,25); |
| Розміри | 25*9мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3347 |
| Вага | 0,351кг |
| Об'єм | 0,001922куб.м |
| Матеріал рукояток | прогумований пластик |
| Тип насадок | sl 2.5*50мм, sl 3.0*50мм, ph00*50мм, ph0*50мм, t6*50мм, t7*50мм, t8*50мм |
| Кількість в наборі | 7од. |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | точні |
| Матеріал кейса | пластик |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0008 |
| Вага | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000561куб.м |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Кількість рядів | 5 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-5010 |
| Вага | 0,076кг |
| Матеріал | hss сталь |
| Об'єм | 0,000117куб.м |
| Матеріал виготовлення | HSS сталь |
| Тип | екстрактори |
| Кількість одиниць в наборі | 4од. |
| Розмір | 5, 6, 8, 10мм |
| Розміри | 5,6,8,10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3714 |
| Вага | 0,167кг |
| Об'єм | 0,001190куб.м |
| Довжина | 200мм |
| Форма | квадратний |
| Частота насічки | 13насічок/см |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення









