| Артикул товару | 0-65-478 |
Характеристики
Викрутка електрика FatMax VDE 1000V ізольована з жалом під шліц Pz2 довжиною 125 мм STANLEY 0-65-419
| Артикул товару | 0-65-419 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-67-059 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-65152 |
Характеристики
| Артикул товару | NT-0003 |
| Вага | 0,390кг |
| Матеріал | пвх |
| Матеріал рукоятки | алюмінієвий сплав |
| Об'єм | 0,001218куб.м |
| Особливості | швидке повернення леза |
| Матеріал леза | sk5 |
| Загальна довжина | 230мм |
| Діаметр труб | 0-42мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT70537T |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 3 |
| Комплектація | Біти 57 мм - 2 шт. Магнітний тримач шурупів - 1 шт |
| Магнітний тримач | да |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | T20 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
305 грн./шт
Варіанти цін
305 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-0218 |
| Вага | 0,018кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000047куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | ph2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7701 |
| Тип | Магнітний тримач біт (вставок) |
| Довжина | 80мм |
| Комплектація | Магнітний тримач: 80 мм |
Характеристики
246 грн./шт
Варіанти цін
246 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0086 |
| Вага | 12,100кг |
| Матеріал | чавун, сталь |
| Об'єм | 0,017276куб.м |
| Тип | слюсарні |
| Особливості | поворотна основа |
| Ширина захвату | 165мм |
| Ширина губок | 125мм |
| Країна-виробник | індія |
| Основа | поворотна |
| Розмір наковальні | 65/50мм |
| Тип губок | знімні |
| Висота губок | 23мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3424 |
| Вага | 0,154кг |
| Матеріал рукоятки | tpr гума |
| Об'єм | 0,000690куб.м |
| Довжина викрутки | 150мм |
| Тип насадок | PH3 |
| Тип насадки | ph3 |
| Матеріал стрижня викрутки | сталь s2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT16151-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-204 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-016 |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8106 |
| Вага | 0,008кг |
| Матеріал | сталь 9xc |
| Об'єм | 0,000155куб.м |
| Тип | мітчик |
| Розмір | м3x0,5 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0081 |
| Вага | 5,180кг |
| Матеріал | чавун, сталь |
| Об'єм | 0,005880куб.м |
| Тип | слюсарні |
| Особливості | поворотна основа |
| Ширина захвату | 100мм |
| Ширина губок | 100мм |
| Країна-виробник | індія |
| Основа | поворотна |
| Розмір наковальні | 65/40мм |
| Тип губок | знімні |
| Висота губок | 20мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Викрутка електрика FatMax VDE 1000V ізольована з жалом під шліц Ph1 довжиною 100 мм STANLEY 0-65-415
| Артикул товару | 0-65-415 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0095 |
| Вага | 0,900кг |
| Матеріал | алюміній |
| Об'єм | 0,002888куб.м |
| Тип | слюсарні |
| Ширина захвату | 65мм |
| Ширина губок | 80мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
659 грн./шт
Варіанти цін
659 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-5945 |
| Вага | 0,158кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000157куб.м |
| Тип | викруткові насадки |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 25од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | pz1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3604 |
| Вага | 0,333кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,001444куб.м |
| Довжина викрутки | 80, 100, 125мм |
| Тип насадок | SL1.0*5.5, PH1, PH2 |
| Кількість в наборі | 4од. |
| Напруга | 1000в |
| Тип | діелектричні |
| Робоча довжина | 80, 100, 125мм |
| Тип насадки | sl1.0*5.5, ph1, ph2 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8128 |
| Вага | 0,028кг |
| Матеріал | сталь 9xc |
| Об'єм | 0,000160куб.м |
| Тип | мітчик |
| Розмір | м10x1,25 мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
35 грн./шт
Варіанти цін
35 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення









