Викрутка FatMax® Stubby з паралельним жалом під шліц SL5.5 з довжиною стрижня 30 мм STANLEY 0-65-400
| Артикул товару | 0-65-400 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-319 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-224 |
Характеристики
| Артикул товару | DT7384T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | T30 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
246 грн./шт
Варіанти цін
246 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-1003 |
| Вага | 0,188кг |
| Матеріал рукоятки | прогумований пластик |
| Об'єм | 0,000227куб.м |
| Біти | sl: 4, 5, 6; ph1, ph2, ph3; t15, t20, t25; pz1, pz2, pz3 |
| Тип насадок | SL: 4, 5, 6 мм; PH1, PH2, PH3; T15, T20, T25; PZ1, PZ2, PZ3 |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | реверсивна |
| Кількість одиниць в наборі | 12од. |
| Магніт | є |
| Наявність реверсу | є |
| Кількість насадок | 12од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT16154-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT16148-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-60413 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-417 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-137 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-407 |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8016 |
| Вага | 0,972кг |
| Об'єм | 0,000504куб.м |
| Тип | храповий механізм під клуп, без ручки |
| Розмір | 1/2"-1 1/4" |
| Комплектація | без ручки |
| Розміри | 1/2"-1 1/4" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
339 грн./шт
Варіанти цін
339 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8114 |
| Вага | 0,014кг |
| Матеріал | сталь 9xc |
| Об'єм | 0,000093куб.м |
| Тип | мітчик |
| Розмір | м5x0,8 мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
25 грн./шт
Варіанти цін
25 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-7999 |
| Вага | 0,058кг |
| Об'єм | 0,000068куб.м |
| Тип | металева рисувалка |
| Довжина | 150мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варіанти цін
49 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT1-60358 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-482 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-478 |
Характеристики
Викрутка електрика FatMax VDE 1000V ізольована з жалом під шліц Pz2 довжиною 125 мм STANLEY 0-65-419
| Артикул товару | 0-65-419 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-413 |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8011 |
| Вага | 0,582кг |
| Об'єм | 0,000343куб.м |
| Тип | клуп |
| Розмір | 3/4" |
| Розміри | 3/4" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики









