| Артикул товару | VT-3380 |
| Вага | 0,257кг |
| Об'єм | 0,000390куб.м |
| Біти | sl, pz, ph, t, h, s |
| Кількість в наборі | 33од. |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Кількість одиниць в наборі | 33од. |
| Магніт | є |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3434 |
| Вага | 0,398кг |
| Матеріал рукоятки | TPR гума |
| Об'єм | 0,002183куб.м |
| Матеріал рукояток | tpr гума |
| Довжина викрутки | 100мм |
| Тип насадок | sl5, sl6, ph1, ph2 |
| Кількість в наборі | 4од. |
| Матеріал виготовлення | сталь s2 |
| Кількість одиниць в наборі | 4од. |
| Матеріал стрижня викрутки | сталь S2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
289 грн./шт
Варіанти цін
289 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-65-483 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-399 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-62643 |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8230 |
| Вага | 0,044кг |
| Об'єм | 0,000104куб.м |
| Тип | плашка |
| Розмір | м10x1,25 мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
55 грн./шт
Варіанти цін
55 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0098 |
| Вага | 0,170кг |
| Матеріал | гума |
| Об'єм | 0,000976куб.м |
| Тип | накладки |
| Довжина | 100мм |
| Особливості | магнітні |
| Ширина губок | 100мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT16195-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT16161-0 |
Характеристики
| Артикул товару | NT-0026 |
| Вага | 1,050кг |
| Об'єм | 0,002117куб.м |
| Діаметр труб | 6-15мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0431 |
| Вага | 1,040кг |
| Об'єм | 0,000518куб.м |
| Матеріал виготовлення | інструментальна сталь |
| Тип насадки | sl: 8*80, 6*36, 8*30 мм; <br> ph: 2*80, 2*36, 3*36 мм |
| Наявність реверсу | так |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-224 |
Характеристики
| Артикул товару | DT7384T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | T30 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
246 грн./шт
Варіанти цін
246 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70578T |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 10 |
| Комплектація | Біти 25 мм - Ph2x2, Pz2, T10, T15, T20x2, T25, T30. Шарнірний магнітний тримач |
| Магнітний тримач | да |
| Тип шліца | Torx Philips Pozidriv |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Ph2 Pz2 T10 T15 T20 T25 T30 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
836 грн./шт
Варіанти цін
836 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT16147-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-66121 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-62623 |
Характеристики
Викрутка FatMax з довжиною жала 150 мм під шліць SL6.5 з шестигранником під ключ STANLEY FMHT0-62619
| Артикул товару | FMHT0-62619 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-65151 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0403 |
| Вага | 0,811кг |
| Об'єм | 0,001864куб.м |
| Тип насадок | sl: 5, 6, 8; ph1, ph2, ph3 |
| Кількість в наборі | 6од. |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ударні |
| Кількість одиниць в наборі | 6од. |
| Матеріал стрижня викрутки | Cr-V |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики









