| Артикул товару | DT7702 |
| Тип | Магнітний тримач біт (вставок) |
| Довжина | 120мм |
| Комплектація | Магнітний тримач: 120 мм |
Характеристики
276 грн./шт
Варіанти цін
276 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT16162-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT16146-0 |
Характеристики
124 грн./шт
Варіанти цін
124 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-65-141 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-62689 |
Характеристики
Викрутка електрика FatMax VDE 1000V ізольована з жалом під шліц SL4 довжиною 100 мм STANLEY 0-65-412
| Артикул товару | 0-65-412 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-337 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-094 |
Характеристики
335 грн./шт
Варіанти цін
335 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT16195-0 |
Характеристики
| Артикул товару | VT-1048 |
| Вага | 0,720кг |
| Об'єм | 0,004495куб.м |
| Матеріал рукояток | прогумований пластик |
| Біти | sl(3,4,5,6,7), ph(0,1,2,3), pz(0,1,2,3), hex(1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 5.5, 6), torx(10,15,20,25,27,30,40) |
| Головки | шестигранні |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | викрутка реверсивна |
| Кількість одиниць в наборі | 48од. |
| Розмір головок | 4-12 мм |
| Магніт | є |
| Наявність реверсу | є |
| Кількість насадок | 48од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
619 грн./шт
Варіанти цін
619 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT16181-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-62622 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-479 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-62647 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-65151 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-64-949 |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8018 |
| Вага | 0,247кг |
| Матеріал | сталь 9хс |
| Об'єм | 0,000878куб.м |
| Тип | набір мітчиків |
| Кількість одиниць в наборі | 6од. |
| Розмір | м4, м5, м6, м8, м10 |
| Розміри | М4, М5, М6, М8, М10 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
249 грн./шт
Варіанти цін
249 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT0-60335 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-65-098 |
Характеристики









