| Артикул товару | SD-8000 |
| Вага | 0,079кг |
| Об'єм | 0,000010куб.м |
| Тип | кернер |
| Довжина | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT16196-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT16177-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT16163-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-60276 |
Характеристики
Викрутка електрика FatMax VDE 1000V ізольована з жалом під шліц SL4 довжиною 100 мм STANLEY 0-65-412
| Артикул товару | 0-65-412 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-141 |
Характеристики
405 грн./шт
Варіанти цін
405 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-65-094 |
Характеристики
335 грн./шт
Варіанти цін
335 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT16181-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT16152-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-60378 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-62633 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-60335 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-335 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-008 |
Характеристики
| Артикул товару | DT7702 |
| Тип | Магнітний тримач біт (вставок) |
| Довжина | 120мм |
| Комплектація | Магнітний тримач: 120 мм |
Характеристики
276 грн./шт
Варіанти цін
276 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT16150-0 |
Характеристики
258 грн./шт
Варіанти цін
258 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-3336 |
| Вага | 0,225кг |
| Об'єм | 0,000425куб.м |
| Матеріал рукояток | прогумований пластик |
| Біти | sl, s, ph, т, mikrotorx |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | точні |
| Кількість одиниць в наборі | 29од. |
| Матеріал кейса | пластик |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики









