| Артикул товару | STHT0-60427 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-68-953 |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3339 |
| Вага | 0,118кг |
| Об'єм | 0,000350куб.м |
| Біти | sl1.0, sl2.0, sl2.5, sl3.0, sl4.0, ph000, ph00, ph0, ph1, t5, t6, t7, t8, t10, h2, h2.5, h3, h3.5, h4 |
| Кількість в наборі | 21од. |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | точні |
| Кількість одиниць в наборі | 21од. |
| Матеріал кейса | пластик |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 1-65-490 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-138 |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8401 |
| Вага | 0,130кг |
| Об'єм | 0,000344куб.м |
| Тип | тримач для мітчиків |
| Розмір | м3 - м12 |
| Розміри | М3 - М12 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-395 |
Характеристики
| Артикул товару | XTHT0-62692 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0084 |
| Вага | 25,150кг |
| Матеріал | чавун, сталь |
| Об'єм | 0,030425куб.м |
| Тип | слюсарні |
| Особливості | поворотна основа |
| Ширина захвату | 240мм |
| Ширина губок | 200мм |
| Країна-виробник | індія |
| Основа | поворотна |
| Розмір наковальні | 110/100мм |
| Тип губок | знімні |
| Висота губок | 24мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-62691 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-414 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-096 |
Характеристики
464 грн./шт
Варіанти цін
464 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | NT-0004 |
| Вага | 0,382кг |
| Матеріал | пвх |
| Матеріал рукоятки | алюмінієвий сплав |
| Об'єм | 0,001441куб.м |
| Особливості | автоповернення леза, тефлонове покриття різця, двокомпонентні ручки |
| Матеріал леза | sk5 |
| Загальна довжина | 230мм |
| Діаметр труб | 0-42мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0061 |
| Вага | 0,195кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000138куб.м |
| Тип | викруткові насадки |
| Кількість | 10шт |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | ph1, sl5 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT16177-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT16163-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT16158-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-60274 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-340 |
Характеристики









