| Артикул товару | 0-65-398 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-60308 |
Характеристики
| Артикул товару | DT70730T |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 25 |
| Комплектація | 25 штук: Біти 25 мм - Pz2x7, Pz3x1, T20x2, T25x2, T30x2, Sl6x1;. Біти 57 мм - Pz2x2, Pz3x1, Ph2x2;. Біти 85 мм -- Ph2x1, Pz2x1, T20x1;. Магнітний тримач біт за допомогою ключової і торсіонної зони;. Торцева головка DT7465;. Пластиковий кейс TOUGH CASE системи TSTAK. |
| Магнітний тримач | да |
| Тип шліца | Phillips Pozidriv Torx Slotted |
| Довжина біти | 25.57мм |
| Тип біти | Ph2 Sl6 Pz2 Pz3 T20 T25 T30 |
| Упаковка | кейс S для касет система TSTAK |
Характеристики
1 819 грн./шт
Варіанти цін
1 819 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT16164-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-68-953 |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8003 |
| Вага | 3,928кг |
| Об'єм | 0,007371куб.м |
| Тип | набір клупів |
| Кількість | 3од. |
| Розмір | 1/2"; 3/4"; 1" |
| Розміри | 1/2"; 3/4"; 1" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62hrc |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 299 грн./шт
Варіанти цін
1 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT1-60389 |
Характеристики
Викрутка - набір FATMAX реверсивна, зі знімним утримувачем і дванадцятьма бітами STANLEY FMHT0-62690
| Артикул товару | FMHT0-62690 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-481 |
Характеристики
405 грн./шт
Варіанти цін
405 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-65-209 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-093 |
Характеристики
287 грн./шт
Варіанти цін
287 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT7524 |
| Тип | Магнітний тримач біт (вставок) |
| Довжина | 76мм |
| Комплектація | Магнітний тримач біт (вставок) 76 мм - 1 шт |
Характеристики
639 грн./шт
Варіанти цін
639 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8214 |
| Вага | 0,015кг |
| Об'єм | 0,000070куб.м |
| Тип | плашка |
| Розмір | м5x0,8 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0031 |
| Вага | 0,150кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000080куб.м |
| Тип | викруткові насадки |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 25шт |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | sl3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8017 |
| Вага | 1,652кг |
| Об'єм | 0,000704куб.м |
| Тип | храповий механізм під клуп, без ручки |
| Розмір | 1 1/2"; 2" |
| Розміри | 1 1/2"; 2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT62692-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT1-62621 |
Характеристики
| Артикул товару | XTHT0-62692 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-60427 |
Характеристики









