| Артикул товару | STHT16180-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STMT1-74182 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT60030-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-62632 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT2-65155 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0080 |
| Вага | 4,125кг |
| Об'єм | 0,005684куб.м |
| Тип | слюсарні |
| Ширина захвату | 100мм |
| Ширина губок | 100мм |
| Країна-виробник | індія |
| Основа | поворотна |
| Розмір наковальні | 65/50мм |
| Тип губок | незнімні |
| Висота губок | 18мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-66-358 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-66-357 |
Характеристики
| Артикул товару | DT70818 |
| Тип | набори біт |
| Кількість | 7 |
| Комплектація | Касета для Tough Case - 1 шт.;. біта PH1 - 2 шт.; біта PH2 - 3 шт.;. біта PH3 - 2 шт. |
| Тип шліца | Philips |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | Ph1 Ph2 Ph3 |
| Упаковка | касета |
Характеристики
275 грн./шт
Варіанти цін
275 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT16159-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT16182-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-60275 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT1-62620 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-60413 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-60308 |
Характеристики
Викрутка електрика FatMax VDE 1000V ізольована з жалом під шліц Ph2 довжиною 125 мм STANLEY 0-65-416
| Артикул товару | 0-65-416 |
Характеристики
| Артикул товару | DT7804T |
| Тип | біта |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Біти 152 мм T30 - 1 шт |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 152мм |
| Тип біти | T30 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
121 грн./шт
Варіанти цін
121 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT62057-0 |
| Комплектація | Склад набору: Дві викрутки SL6.5 x 100 мм, Ph2 x 100 мм. Тримач для гвинтів. В упаковці. |
| Призначення | професійне |
| Кількість предметів | 2 |
| Футляр | немає |
Характеристики
724 грн./шт
Варіанти цін
724 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 66-344M |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-398 |
Характеристики









