| Артикул товару | HT-3701 |
| Вага | 0,095кг |
| Об'єм | 0,000156куб.м |
| Кількість в наборі | 10шт |
| Довжина | 140мм |
| Кількість в упаковці | 10шт |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8127 |
| Вага | 0,025кг |
| Матеріал | сталь 9xc |
| Об'єм | 0,000160куб.м |
| Тип | мітчик |
| Розмір | м10x1,5 мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
35 грн./шт
Варіанти цін
35 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT0-60378 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-62688 |
Характеристики
| Артикул товару | NT-6011 |
| Вага | 0,061кг |
| Об'єм | 0,000300куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Тип | ручний міні дриль |
| Патрон | 0,3-3,6мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8406 |
| Вага | 0,082кг |
| Об'єм | 0,000330куб.м |
| Тип | тримач для мітчиків |
| Розмір | м3 - м6 |
| Розміри | М3 - М6 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-207 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-396 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-70888 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-3002 |
| Вага | 0,555кг |
| Об'єм | 0,000631куб.м |
| Розміри ключів | 9-32 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-87-473 |
Характеристики
| Артикул товару | NT-0002 |
| Вага | 0,300кг |
| Матеріал | пвх |
| Матеріал рукоятки | алюмінієвий сплав |
| Об'єм | 0,000994куб.м |
| Матеріал леза | сталь 65mn |
| Загальна довжина | 195мм |
| Діаметр труб | 0-42мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-0020 |
| Вага | 0,283кг |
| Матеріал рукоятки | прогумоване покриття |
| Об'єм | 0,000202куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина | 200мм |
| Розмір | 0-25мм |
| Покриття | нікелеве |
| Покриття рукоятки | гума |
| Довжина ключа | 200мм |
| Максимальна відстань між губками | 25мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT70740T |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 38 |
| Комплектація | Біти 25 мм - Ph2х3, Ph3х2, Pz1х1, Pz2х11, Pz3х3, T10х1, T15х1, T20х1, T25х1, T30х2, SL6х1, SL6-8х1;. Біти 57 мм - Ph2х1, Pz2х3, Pz3х1;. Біти 85 мм - Pz2х1;. Короткий магнітний тримач з направляючою і торсіонною зоною 1 шт;. Адаптер шестигранник 1/4 ″- квадрат 1/4″ - 1 шт;. Адаптер шестигранник 1/4 ″- квадрат 3/8″ - 1 шт;. Торцева головка DT7465 - 1 шт;. Темні захисні окуляри - 1 шт;. Кейс системи TOUGH CASE. |
| Магнітний тримач | да |
| Тип шліца | Phillips Pozidriv Torx Slotted |
| Довжина біти | 25.57мм |
| Тип біти | Ph2 Ph3 Pz1 Pz2 Pz3 Sl6 Sl8 Sl10 T10 T15 T20 T25 T30 |
| Упаковка | кейс S для касет система TSTAK |
Характеристики
2 451 грн./шт
Варіанти цін
2 451 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-0040 |
| Вага | 0,161кг |
| Матеріал рукоятки | tpr резина |
| Об'єм | 0,000130куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина | 150мм |
| Розмір | 0-34мм |
| Покриття рукоятки | термопластична гума |
| Максимальна відстань між губками | 34мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT16149-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-60389 |
Характеристики









