| Артикул товару | 0-89-872 |
Характеристики
2 647 грн./шт
Варіанти цін
2 647 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMHT0-80520 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-84-006 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-74363 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-89-870 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-84-000 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-80516 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-80517 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-74364 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0101 |
| Вага | 0,225кг |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000224куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна вуглецева сталь |
| Тип | плоскогубці |
| Довжина | 160мм |
| Особливості | polished |
| Покриття | Polished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Твердість по шкалі Рокуэлла | 45-55HRC |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT82810-0 |
| Матеріал | хромованадієва сталь |
| Комплектація | В упаковці |
| Розміри | 160мм |
Характеристики
2 585 грн./шт
Варіанти цін
2 585 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-89-869 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-74456 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-74367 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-74454 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-84-001 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-75469 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-89-866 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-84-002 |
Характеристики
