| Артикул товару | HT-0128 |
| Вага | 0,217кг |
| Об'єм | 0,000333куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь с55 |
| Твердость за шкалою Роквелла | 55 HRC |
| Довжина | 160мм |
| Покриття | satin finished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 55 hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | NT-0150 |
| Вага | 0,221кг |
| Об'єм | 0,000293куб.м |
| Матеріал виготовлення | 40 crv |
| Твердость за шкалою Роквелла | 50-55HRC |
| Довжина | 190мм |
| Особливості | фосфатовані |
| Покриття | фосфатоване |
| Твердість за шкалою Роквелла | 50-55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
