| Артикул товару | HT-7050 |
| Вага | 0,526кг |
| Об'єм | 0,000870куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна інструментальна сталь |
| Тип | обтискні з храповим механізмом |
| Довжина | 220мм |
| Діаметр затискного отвору | 0,5-6,0мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-84-649 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-69-100 |
Характеристики
5 151 грн./шт
Варіанти цін
5 151 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMHT0-74892 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-75408 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-74361 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-84-811 |
Характеристики
| Артикул товару | UT-5202 |
| Вага | 0,355кг |
| Об'єм | 0,000348куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина | 180мм |
| Максимальна відстань між губками | 42мм |
| Тип кліщів | прямі |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-75467 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-74884 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-74886 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-84-810 |
Характеристики





