| Артикул товару | 1-15-403 |
Характеристики
| Артикул товару | 2-15-594 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT14676-0 |
| Довжина | 250мм |
| Комплектація | В упаковці |
Характеристики
5 753 грн./шт
Варіанти цін
5 753 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-0015 |
| Вага | 0,158кг |
| Матеріал рукоятки | прогумоване покриття |
| Об'єм | 0,000130куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина | 150мм |
| Розмір | 0-20мм |
| Покриття | нікелеве |
| Покриття рукоятки | гума |
| Довжина ключа | 150мм |
| Максимальна відстань між губками | 20мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-22-464 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0726 |
| Вага | 0,670кг |
| Об'єм | 0,005891куб.м |
| Розмір | 320*105*105мм |
| Розміри | 320*105*105мм |
| Кут пиляння | 45°; 90° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
169 грн./шт
Варіанти цін
169 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT0-74456 |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8001 |
| Вага | 0,086кг |
| Об'єм | 0,000205куб.м |
| Тип | кернер |
| Особливості | автоматичний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT0-16065 |
| Комплектація | В упаковці. |
| Довжина леза | 150мм |
| Ширина леза | 25мм |
Характеристики
724 грн./шт
Варіанти цін
724 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-7022 |
| Вага | 0,222кг |
| Об'єм | 0,000645куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | 52-60HRC |
| Матеріал робочих губок | cr12mov |
| Перетин дроту | 0,2-6,0кв.мм |
| Покриття рукоятки | двокомпонентні, прогумовані |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52-60hrc |
| Пeретин дроту | 0,2-6,0кв.мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 1-55-120 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-16-264 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-74892 |
Характеристики
| Артикул товару | DT7803T |
| Тип | біта |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Біти 152 мм T25 - 1 шт |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 152мм |
| Тип біти | T25 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
121 грн./шт
Варіанти цін
121 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0606 |
| Вага | 0,379кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000823куб.м |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52-55hrc |
| Розміри ключів | т10 - т50 |
| Типи ключів | torx подовжені з отвором |
| Кількість ключів | 9од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT55528-1 |
| Вага | 1.02кг |
| Довжина | 53см |
| Комплектація | В упаковці |
Характеристики
1 218 грн./шт
Варіанти цін
1 218 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-12-033 |
Характеристики





