| Артикул товару | DT70568T |
| Тип | біта |
| Кількість | 2 |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 89мм |
| Тип біти | T20 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
197 грн./шт
Варіанти цін
197 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-16-253 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-20-104 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-15-907 |
Характеристики
| Артикул товару | 2-20-180 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-16-259 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0045 |
| Вага | 0,600кг |
| Об'єм | 0,001375куб.м |
| Розмір | 235x45мм |
| Розміри | 235x45мм |
| Матеріал корпусу | метал |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT73755-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 2-20-533 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-20-092 |
Характеристики
| Артикул товару | 2-20-151 |
Характеристики
| Артикул товару | 2-14-563 |
Характеристики
| Артикул товару | 2-20-529 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-80541 |
Характеристики
| Артикул товару | DT70536T |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 3 |
| Комплектація | 2 шт. З магнітним утримувачем |
| Магнітний тримач | да |
| Тип шліца | Philips |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | Ph2 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT14676-0 |
| Довжина | 250мм |
| Комплектація | В упаковці |
Характеристики
5 753 грн./шт
Варіанти цін
5 753 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





