| Артикул товару | 0-68-012 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0101 |
| Вага | 0,225кг |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000224куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна вуглецева сталь |
| Тип | плоскогубці |
| Довжина | 160мм |
| Особливості | polished |
| Покриття | Polished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Твердість по шкалі Рокуэлла | 45-55HRC |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT20370-1 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-0030 |
| Вага | 0,740кг |
| Матеріал рукоятки | прогумоване покриття |
| Об'єм | 0,000458куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина | 300мм |
| Розмір | 0-36мм |
| Покриття | нікелеве |
| Покриття рукоятки | гума |
| Довжина ключа | 300мм |
| Максимальна відстань між губками | 36мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 1-69-100 |
Характеристики
5 151 грн./шт
Варіанти цін
5 151 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT20372-1 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT83840-0 |
| Вага | 243г |
| Тип | гвинтові |
| Довжина | 75мм |
| Застосування | професійне |
| Комплектація | В упаковці |
| Глибина | 15мм |
| Зусилля стяжки | 91кг |
Характеристики
620 грн./шт
Варіанти цін
620 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-16-252 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-89-869 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT82810-0 |
| Матеріал | хромованадієва сталь |
| Комплектація | В упаковці |
| Розміри | 160мм |
Характеристики
2 585 грн./шт
Варіанти цін
2 585 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT0-20129 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-16-256 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT51008-0 |
| Довжина | 430мм |
| Комплектація | Без упаковки |
| Призначення | спеціальні |
| Вага головки | 624г |
| Рукоятка | Сталева з м’якими накладками |
Характеристики
3 102 грн./шт
Варіанти цін
3 102 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 2-15-595 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-16-260 |
Характеристики
| Артикул товару | DT7800T |
| Тип | біта |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Біти 152 мм Ph2 - 1 шт |
| Тип шліца | Philips |
| Довжина біти | 152мм |
| Тип біти | Ph2 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
121 грн./шт
Варіанти цін
121 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMHT73756-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT20366-1 |
Характеристики





