| Артикул товару | VT-3148 |
| Вага | 0,140кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000630куб.м |
| Довжина викрутки | 300мм |
| Робоча довжина | 300мм |
| Тип насадки | ph2 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0238 |
| Вага | 0,034кг |
| Матеріал | неірж. сталь, cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000084куб.м |
| Тип | тримач для біт магнітний |
| Довжина | 60мм |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | hex |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
109 грн./шт
Варіанти цін
109 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0710 |
| Вага | 0,314кг |
| Об'єм | 0,001785куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0197 |
| Вага | 0,385кг |
| Матеріал рукоятки | прогумоване покриття |
| Об'єм | 0,000448куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина | 250мм |
| Розмір | 0-35мм |
| Довжина ключа | 250мм |
| Максимальна відстань між губками | 35мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
379 грн./шт
Варіанти цін
379 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0408 |
| Вага | 0,190кг |
| Матеріал рукоятки | прогумований пластик |
| Об'єм | 0,000756куб.м |
| Біти | t15, t20; sl: 5; 6 |
| Тип насадок | T15, T20; SL: 5; 6 |
| Матеріал виготовлення | високоякісна інструментальна сталь |
| Тип | реверсивна |
| Кількість одиниць в наборі | 7од. |
| Магніт | є |
| Наявність реверсу | є |
| Кількість насадок | 7од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
189 грн./шт
Варіанти цін
189 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-3149 |
| Вага | 0,154кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000365куб.м |
| Довжина викрутки | 150мм |
| Робоча довжина | 150мм |
| Тип насадки | ph3 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0101 |
| Вага | 0,022кг |
| Матеріал | сталь |
| Об'єм | 0,000028куб.м |
| Тип | магнітний тримач |
| Довжина | 60мм |
| Шестигранник | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
15 грн./шт
Варіанти цін
15 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | UT-3230 |
| Вага | 0,374кг |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000455куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0168 |
| Вага | 0,308кг |
| Об'єм | 0,000469куб.м |
| Матеріал виготовлення | високолегована сталь |
| Довжина | 250мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62HRC |
| Напрямок різу | прямі |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3160 |
| Вага | 0,102кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000385куб.м |
| Довжина викрутки | 125мм |
| Робоча довжина | 125мм |
| Тип насадки | pz2 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3314 |
| Вага | 0,053кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000213куб.м |
| Довжина викрутки | 100мм |
| Тип насадки | ph0 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3162 |
| Вага | 0,164кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000496куб.м |
| Довжина викрутки | 150мм |
| Робоча довжина | 150мм |
| Тип насадки | pz3 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-1005 |
| Вага | 0,125кг |
| Об'єм | 0,000210куб.м |
| Матеріал рукояток | прогумований пластик |
| Біти | sl: 5, 6; ph1, ph2, ph3 |
| Тип насадок | SL: 5, 6 мм; PH1, PH2, PH3 |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | реверсивна |
| Кількість одиниць в наборі | 5од. |
| Магніт | є |
| Наявність реверсу | є |
| Кількість насадок | 5од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-0230 |
| Вага | 0,037кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000091куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 60мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | ph2 / ph1 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варіанти цін
89 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-0211 |
| Вага | 0,028кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000057куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 50мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | ph1 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варіанти цін
49 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMHT0-70814 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6017 |
| Вага | 0,894кг |
| Об'єм | 0,000676куб.м |
| Довжина робочої частини | 125мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0415 |
| Вага | 0,242кг |
| Об'єм | 0,001176куб.м |
| Тип насадок | ph0; ph1; ph2; ph3; sl: 3; 4; 5; 6; 7 |
| Тип | магнітна |
| Кількість одиниць в наборі | 15од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Кількість насадок | 15од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
139 грн./шт
Варіанти цін
139 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-3302 |
| Вага | 0,292кг |
| Об'єм | 0,001142куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0222 |
| Вага | 0,018кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000047куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | pz3 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
45 грн./шт
Варіанти цін
45 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





