| Артикул товару | BT-0007 |
| Вага | 0,092кг |
| Об'єм | 0,000386куб.м |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Кількість рядів | 4 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0108 |
| Вага | 0,283кг |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000198куб.м |
| Довжина | 180мм |
| Покриття | polished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3309 |
| Вага | 0,059кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000192куб.м |
| Довжина викрутки | 38мм |
| Тип насадок | SL6 |
| Тип насадки | sl6 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0184 |
| Вага | 1,781кг |
| Об'єм | 0,001536куб.м |
| Довжина | 450мм |
| Максимальна ширина захоплення | 75мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7392T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Pozidriv |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | Pz3 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
315 грн./шт
Варіанти цін
315 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0125 |
| Вага | 0,217кг |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000349куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна вуглецева сталь |
| Тип | вигнуті |
| Довжина | 180мм |
| Особливості | polished |
| Покриття | Polished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Твердість по шкалі Рокуэлла | 45-55HRC |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0192 |
| Вага | 0,267кг |
| Матеріал рукоятки | сталь |
| Об'єм | 0,000182куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна інструментальна сталь |
| Довжина | 200мм |
| Розмір | 0-25мм |
| Довжина ключа | 200мм |
| Максимальна відстань між губками | 25мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3415 |
| Вага | 0,064кг |
| Матеріал рукоятки | trp гума |
| Об'єм | 0,000404куб.м |
| Довжина викрутки | 75мм |
| Тип насадок | PH1 |
| Тип насадки | ph1 |
| Матеріал стрижня викрутки | сталь s2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3401 |
| Вага | 0,042кг |
| Матеріал рукоятки | tpr гума |
| Об'єм | 0,000345куб.м |
| Довжина викрутки | 75мм |
| Тип насадок | SL3 |
| Тип насадки | sl3 |
| Матеріал стрижня викрутки | сталь s2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | UT-3130 |
| Вага | 0,600кг |
| Матеріал рукоятки | скловолокно, гума |
| Об'єм | 0,001143куб.м |
| Розмір | 300*16*23мм |
| Розміри | 300*16*23мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0233 |
| Вага | 0,032кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000057куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 50мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | ph2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0486 |
| Вага | 0,070кг |
| Об'єм | 0,000193куб.м |
| Робоча довжина | 75мм |
| Тип насадки | ph1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1869 |
| Вага | 0,790кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000486куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | 52 HRCHRC |
| Довжина | 265*70мм |
| Розмір | 19мм |
| Розмір ключа | 19мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52hrc |
| Типи ключів | шестигранні |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3212 |
| Вага | 0,092кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000324куб.м |
| Довжина викрутки | 100мм |
| Напруга | 1000в |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип насадки | ph2 |
| Матеріал стрижня викрутки | високоякісна інструментальна сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0487 |
| Вага | 0,104кг |
| Об'єм | 0,000210куб.м |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип насадки | ph2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0175 |
| Вага | 0,808кг |
| Об'єм | 0,000618куб.м |
| Матеріал виготовлення | высоколегована сталь |
| Довжина | 250мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62hrc |
| Твердість по шкалі Рокуэлла | 56-62HRC |
| Напрямок різу | праві |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
139 грн./шт
Варіанти цін
139 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-3135 |
| Вага | 0,049кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000184куб.м |
| Довжина викрутки | 200мм |
| Робоча довжина | 200мм |
| Тип насадки | ph0 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | NT-0148 |
| Вага | 0,265кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентні, прогумовані |
| Об'єм | 0,000441куб.м |
| Матеріал виготовлення | 40 cr-v |
| Тип | вигнуті |
| Твердость за шкалою Роквелла | 50-55HRC |
| Довжина | 180мм |
| Особливості | фосфатовані, поліровані |
| Твердість за шкалою Роквелла | 50-55hrc |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
179 грн./шт
Варіанти цін
179 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-2110 |
| Вага | 0,778кг |
| Об'єм | 0,000446куб.м |
| Розмір | 1" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3405 |
| Вага | 0,044кг |
| Матеріал рукоятки | tpr гума |
| Об'єм | 0,000263куб.м |
| Довжина викрутки | 38мм |
| Тип насадок | SL5 |
| Тип насадки | sl5 |
| Матеріал стрижня викрутки | сталь s2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики





