| Артикул товару | DT7399T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | T40 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
315 грн./шт
Варіанти цін
315 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT7388T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Pozidriv |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Pz3 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
246 грн./шт
Варіанти цін
246 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70811 |
| Тип | біта |
| Кількість | 7 |
| Комплектація | Касета для Tough Case - 1 шт;. Біти Pz2 - 7 шт |
| Тип шліца | Philips Pozidriv |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Pz2 |
| Упаковка | касета |
Характеристики
208 грн./шт
Варіанти цін
208 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | NT-0103 |
| Вага | 0,090кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентні, прогумовані |
| Об'єм | 0,000288куб.м |
| Матеріал виготовлення | с55 сталь |
| Тип | вигнуті |
| Довжина | 115мм |
| Особливості | satin finished |
| Покриття | Satin Finished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8407 |
| Вага | 0,178кг |
| Об'єм | 0,000518куб.м |
| Тип | тримач для мітчиків |
| Розмір | м6 - м10 |
| Розміри | М6 - М10 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0226 |
| Вага | 0,023кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000057куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | t30 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варіанти цін
49 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-3422 |
| Вага | 0,104кг |
| Матеріал рукоятки | tpr гума |
| Об'єм | 0,000578куб.м |
| Довжина викрутки | 150мм |
| Тип насадок | PH2 |
| Тип насадки | ph2 |
| Матеріал стрижня викрутки | сталь s2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0240 |
| Вага | 0,044кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000169куб.м |
| Тип | тримач для біт магнітний |
| Довжина | 65мм |
| Особливості | автофіксація |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | h8 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3343 |
| Вага | 0,274кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,002981куб.м |
| Біти | sl4.5, sl7, ph1, ph2, t15, t20, pz1, pz2 |
| Довжина викрутки | 210мм |
| Кількість в наборі | 15од. |
| Головки | шестигранні |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Кількість одиниць в наборі | 15од. |
| Розмір головок | 1/4" 5, 6, 7, 8, 10 мм |
| Довжина стрижня | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT70739T |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 31 |
| Комплектація | 31 шт. Біти 25 мм - Pz1x1, Pz2x7, Pz3x1, Ph2x2, Ph3x1, T20x1, T25x1. Біти 57 мм - Pz1x1, Pz2x7, Pz3x1, Ph1x1, Ph2x3, T20x1, T25x1, T30x1. Магнітний тримач біт з торсіонної зоною. Пластиковий кейс TOUGH CASE системи TSTAK |
| Магнітний тримач | да |
| Тип шліца | Torx Philips Pozidriv |
| Довжина біти | 25.57мм |
| Тип біти | Ph1 Ph2 Ph3 Pz1 Pz2 Pz3 T25 T30 |
| Упаковка | кейс S для касет система TSTAK |
Характеристики
2 084 грн./шт
Варіанти цін
2 084 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-3142 |
| Вага | 0,102кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000616куб.м |
| Довжина викрутки | 300мм |
| Робоча довжина | 300мм |
| Тип насадки | ph1 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3443 |
| Вага | 1,090кг |
| Об'єм | 0,003864куб.м |
| Матеріал рукояток | tpr гума |
| Біти | sl4, sl5, sl6, sl7, ph1, ph2, ph3, pz1, pz2, pz3, t15, t20, t25, t30 |
| Довжина викрутки | 38, 50, 75, 100, 150мм |
| Тип насадок | sl8, sl6, sl5, sl3, sl2.5, ph2, ph1, ph0, ph00, t5, t6, t7, t8, t9, t10 |
| Кількість в наборі | 36од. |
| Матеріал виготовлення | сталь s2 |
| Кількість одиниць в наборі | 36од. |
| Матеріал стрижня викрутки | Сталь S2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0205 |
| Вага | 0,065кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000139куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 50мм |
| Кількість | 5од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | ph1, ph2х2, pz1, pz2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3101 |
| Вага | 0,033кг |
| Матеріал рукоятки | паластик, гума |
| Об'єм | 0,000131куб.м |
| Довжина викрутки | 75мм |
| Робоча довжина | 75мм |
| Тип насадки | sl3мм |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0154 |
| Вага | 3,700кг |
| Об'єм | 0,004914куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v |
| Довжина | 750мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-60hrc |
| Товщина прута | до 9мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | NT-0126 |
| Вага | 0,254кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентні, прогумовані |
| Об'єм | 0,000452куб.м |
| Матеріал виготовлення | 40 crv |
| Твердость за шкалою Роквелла | 50-55HRC |
| Довжина | 160мм |
| Особливості | фосфатовані, поліровані |
| Покриття | фосфатоване, поліроване |
| Твердість за шкалою Роквелла | 50-55hrc |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0490 |
| Вага | 0,246кг |
| Об'єм | 0,000462куб.м |
| Робоча довжина | 200мм |
| Тип насадки | ph4 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | NT-0130 |
| Вага | 0,462кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентні, прогумовані |
| Об'єм | 0,000528куб.м |
| Матеріал виготовлення | 40 crv |
| Твердость за шкалою Роквелла | 50-55HRC |
| Довжина | 200мм |
| Особливості | фосфатовані, поліровані |
| Покриття | фосфатированное, полированное |
| Твердість за шкалою Роквелла | 50-55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7392T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Pozidriv |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | Pz3 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
315 грн./шт
Варіанти цін
315 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | UT-4090 |
| Вага | 1,908кг |
| Об'єм | 0,001890куб.м |
| Розмір | 900x18мм |
| Розміри | 900x18мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики





