| Артикул товару | HT-0151 |
| Вага | 0,926кг |
| Об'єм | 0,001294куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v |
| Довжина | 350мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-60hrc |
| Товщина прута | до 3мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3410 |
| Вага | 0,094кг |
| Матеріал рукоятки | tpr гума |
| Об'єм | 0,000490куб.м |
| Довжина викрутки | 100мм |
| Тип насадок | SL6 |
| Тип насадки | sl6 |
| Матеріал стрижня викрутки | сталь s2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0239 |
| Вага | 0,041кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000135куб.м |
| Тип | тримач для біт магнітний |
| Довжина | 60мм |
| Особливості | автофіксація |
| Шестигранник | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0217 |
| Вага | 0,016кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000047куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | ph1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1813 |
| Вага | 0,388кг |
| Матеріал | легована сталь s2 |
| Об'єм | 0,001094куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | 58-62HRC |
| Покриття | pearl nickel |
| Твердість за шкалою Роквелла | 58-62hrc |
| Розміри ключів | 1.5-10мм |
| Типи ключів | шестигранні з кулястим наконечником |
| Кількість ключів | 9од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
179 грн./шт
Варіанти цін
179 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8052 |
| Вага | 3,000кг |
| Матеріал | сталь 9хс |
| Об'єм | 0,005938куб.м |
| Тип | набір мітчиків та плашок |
| Кількість одиниць в наборі | 52од. |
| Розмір | m3-m12 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1858 |
| Вага | 0,080кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000062куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | HRC |
| Довжина | 154х36мм |
| Розмір | 8мм |
| Розмір ключа | 8мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52hrc |
| Типи ключів | шестигранні |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3520 |
| Вага | 0,220кг |
| Об'єм | 0,000952куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Ширина | 20мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3111 |
| Вага | 0,103кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000293куб.м |
| Довжина викрутки | 250мм |
| Робоча довжина | 250мм |
| Тип насадки | sl5мм |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0122 |
| Вага | 0,217кг |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000349куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна вуглецева сталь |
| Тип | прямі |
| Довжина | 180мм |
| Особливості | polished |
| Покриття | Polished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Твердість по шкалі Рокуэлла | 45-55HRC |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3319 |
| Вага | 0,060кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000212куб.м |
| Довжина викрутки | 38мм |
| Тип насадки | ph2 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3304 |
| Вага | 0,071кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000226куб.м |
| Довжина викрутки | 75мм |
| Тип насадок | SL5 |
| Тип насадки | sl5 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0203 |
| Вага | 0,450кг |
| Матеріал рукоятки | фіберглас |
| Об'єм | 0,000801куб.м |
| Загальна довжина | 302мм |
| Тип молотка | молоток слюсарний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0082 |
| Вага | 7,000кг |
| Матеріал | чавун, сталь |
| Об'єм | 0,011025куб.м |
| Тип | слюсарні |
| Особливості | поворотна основа |
| Ширина захвату | 130мм |
| Ширина губок | 125мм |
| Країна-виробник | індія |
| Основа | поворотна |
| Розмір наковальні | 70/45мм |
| Тип губок | знімні |
| Висота губок | 24мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT70811 |
| Тип | біта |
| Кількість | 7 |
| Комплектація | Касета для Tough Case - 1 шт;. Біти Pz2 - 7 шт |
| Тип шліца | Philips Pozidriv |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Pz2 |
| Упаковка | касета |
Характеристики
208 грн./шт
Варіанти цін
208 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8407 |
| Вага | 0,178кг |
| Об'єм | 0,000518куб.м |
| Тип | тримач для мітчиків |
| Розмір | м6 - м10 |
| Розміри | М6 - М10 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3204 |
| Вага | 0,064кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000250куб.м |
| Довжина викрутки | 75мм |
| Напруга | 1000в |
| Робоча довжина | 75мм |
| Тип насадки | sl4мм |
| Матеріал стрижня викрутки | високоякісна інструментальна сталь |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
59 грн./шт
Варіанти цін
59 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0481 |
| Вага | 0,066кг |
| Об'єм | 0,000176куб.м |
| Робоча довжина | 75мм |
| Тип насадки | sl 5 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0087 |
| Вага | 14,900кг |
| Матеріал | чавун, сталь |
| Об'єм | 0,024647куб.м |
| Тип | слюсарні |
| Особливості | поворотна основа |
| Ширина захвату | 180мм |
| Ширина губок | 150мм |
| Країна-виробник | індія |
| Основа | поворотна |
| Розмір наковальні | 85/80мм |
| Тип губок | знімні |
| Висота губок | 25мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
4 599 грн./шт
Варіанти цін
4 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





