| Артикул товару | VT-0224 |
| Вага | 0,052кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000098куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 90мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | ph2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варіанти цін
79 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-3145 |
| Вага | 0,107кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000378куб.м |
| Довжина викрутки | 150мм |
| Робоча довжина | 150мм |
| Тип насадки | ph2 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | UT-4235 |
| Вага | 0,640кг |
| Об'єм | 0,001208куб.м |
| Розмір | 350x16мм |
| Розміри | 350x16мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3341 |
| Вага | 0,195кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,001012куб.м |
| Тип насадок | sl6.35*65мм, ph1*5мм, sl8.0*75мм, ph2*6мм, внутрішній шестигранник 6мм, 8мм |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | 6 в1 |
| Кількість одиниць в наборі | 4од. |
| Шестигранник | внутрішній h6, h8 |
| Довжина перехідника | 115мм |
| Довжина стрижня | 115мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3308 |
| Вага | 0,084кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000290куб.м |
| Довжина викрутки | 150мм |
| Тип насадок | SL5 |
| Тип насадки | sl5 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0189 |
| Вага | 1,670кг |
| Об'єм | 0,001271куб.м |
| Розмір | 2" |
| Розміри | 2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8025 |
| Вага | 0,314кг |
| Матеріал | сталь 9хс |
| Об'єм | 0,000863куб.м |
| Тип | набір мітчиків та плашок |
| Кількість одиниць в наборі | 10од. |
| Розмір | m4-m8 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT70556T_1 |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | 1 шт |
| Тип шліца | Pozidriv |
Характеристики
25 грн./шт
Варіанти цін
25 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1803 |
| Вага | 0,372кг |
| Матеріал | легована сталь s2 |
| Об'єм | 0,000918куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | 58-62HRC |
| Довжина | 73-175мм |
| Покриття | pearl nickel |
| Твердість за шкалою Роквелла | 58-62hrc |
| Розміри ключів | 1.5-10мм |
| Типи ключів | шестигранні подовжені |
| Кількість ключів | 9од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3514 |
| Вага | 0,225кг |
| Об'єм | 0,000764куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Ширина | 14мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0228 |
| Вага | 0,023кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000057куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 50мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | h4.0 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-6012 |
| Вага | 0,212кг |
| Об'єм | 0,001040куб.м |
| Матеріал виготовлення | нейлон |
| Ширина захвату | 3"/ 75мм |
| Інше | кнопка швидкого налаштування |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
209 грн./шт
Варіанти цін
209 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-3307 |
| Вага | 0,080кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000287куб.м |
| Довжина викрутки | 125мм |
| Тип насадок | SL5 |
| Тип насадки | sl5 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3112 |
| Вага | 0,108кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000328куб.м |
| Довжина викрутки | 300мм |
| Робоча довжина | 300мм |
| Тип насадки | sl5мм |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | NT-0138 |
| Вага | 0,239кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентні, прогумовані |
| Об'єм | 0,000450куб.м |
| Матеріал виготовлення | 40 cr-v |
| Тип | прямі |
| Твердость за шкалою Роквелла | 50-55HRC |
| Довжина | 180мм |
| Особливості | фосфатовані, поліровані |
| Твердість за шкалою Роквелла | 50-55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
169 грн./шт
Варіанти цін
169 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | NT-0104 |
| Вага | 0,080кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентні, прогумовані |
| Об'єм | 0,000252куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь с45 |
| Тип | прецизійні |
| Довжина | 115мм |
| Покриття | satin finished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0221 |
| Вага | 0,018кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000047куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | pz2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0602 |
| Вага | 0,390кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000630куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | 52-55HRC |
| Довжина | 73-175мм |
| Розмір | 1,5-10мм |
| Покриття | матове |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52-55hrc |
| Розміри ключів | 1,5-10мм |
| Типи ключів | шестигранні подовжені |
| Кількість ключів | 9од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7993T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Philips |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Ph1 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
246 грн./шт
Варіанти цін
246 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70569T |
| Тип | біта |
| Кількість | 2 |
| Комплектація | 2 штуки |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 89мм |
| Тип біти | T25 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
197 грн./шт
Варіанти цін
197 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





