| Артикул товару | HT-7056 |
| Вага | 0,260кг |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000484куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна інструментальна сталь |
| Тип | обтискні |
| Довжина | 210мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0193 |
| Вага | 0,422кг |
| Матеріал рукоятки | сталь |
| Об'єм | 0,000260куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна інструментальна сталь |
| Довжина | 250мм |
| Розмір | 0-30мм |
| Довжина ключа | 250мм |
| Максимальна відстань між губками | 30мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3108 |
| Вага | 0,475кг |
| Матеріал рукоятки | високоміцний пластик з гумовими накладками |
| Об'єм | 0,001856куб.м |
| Довжина | 450мм |
| Застосування | для деревини |
| Кількість зубців | 7x1" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8110 |
| Вага | 0,010кг |
| Матеріал | сталь 9xc |
| Об'єм | 0,000093куб.м |
| Тип | мітчик |
| Розмір | м4x0,7 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3106 |
| Вага | 0,542кг |
| Матеріал рукоятки | високоміцний пластик з гумовими накладками |
| Об'єм | 0,001974куб.м |
| Довжина | 500мм |
| Застосування | для деревини |
| Кількість зубців | 7x1" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT70822 |
| Тип | набори біт |
| Кількість | 7 |
| Комплектація | Комплектація: касета для Tough Case - 1 шт.;. біта PZ1 - 2 шт.; біта PZ2 - 3 шт.; біта PZ3 - 2 шт. |
| Тип шліца | Pozidriv |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | Pz1 Pz2 Pz3 |
| Упаковка | касета |
Характеристики
275 грн./шт
Варіанти цін
275 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70746T |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 34 |
| Комплектація | 34 штуки. Біти 25 мм - Pz1x1, Pz2x5, Pz x2, Ph1x1, Ph2x2, Ph3x1, T20x1, T25x1. Біти 57 мм - Pz1 x1, Pz2 x10, Pz3 x2, Ph1 x1, Ph2 x2, T20 x2, T25 x1. Алюмінієва магнітна втулка. Пластиковий кейс TOUGH CASE системи TSTAK |
| Магнітний тримач | да |
| Тип шліца | Torx Philips Pozidriv |
| Довжина біти | 25.57мм |
| Тип біти | Ph1 Ph2 Ph3 Pz2 Pz3 T20 T25 |
| Упаковка | кейс S для касет система TSTAK |
Характеристики
1 674 грн./шт
Варіанти цін
1 674 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0430 |
| Вага | 0,782кг |
| Об'єм | 0,001072куб.м |
| Матеріал виготовлення | инструментальная сталь |
| Комплектація | футляр + комплект насадок, 6 од. |
| Тип насадки | sl: 6*35, 6*68 мм; <br> ph: 3*35, 3*68 мм |
| Наявність реверсу | да |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0254 |
| Вага | 0,609кг |
| Матеріал рукоятки | деревина - ясен |
| Об'єм | 0,001248куб.м |
| Тип молотка | молоток слюсарний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
169 грн./шт
Варіанти цін
169 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-3512 |
| Вага | 0,190кг |
| Об'єм | 0,000966куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Ширина | 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0002 |
| Вага | 0,092кг |
| Матеріал | сталевий дріт |
| Об'єм | 0,000332куб.м |
| Матеріал корпусу | дерево |
| Кількість рядів | 4 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8006 |
| Вага | 0,625кг |
| Об'єм | 0,000673куб.м |
| Тип | гайкорізи |
| Кількість одиниць в наборі | 2од. |
| Розмір | 13-16; 16-22мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Шестигранник | 21мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8025 |
| Вага | 0,314кг |
| Матеріал | сталь 9хс |
| Об'єм | 0,000863куб.м |
| Тип | набір мітчиків та плашок |
| Кількість одиниць в наборі | 10од. |
| Розмір | m4-m8 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3211 |
| Вага | 0,060кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000294куб.м |
| Довжина викрутки | 80мм |
| Напруга | 1000в |
| Робоча довжина | 80мм |
| Тип насадки | ph1 |
| Матеріал стрижня викрутки | високоякісна інструментальна сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT0-70276 |
| Матеріал | сталь високохромиста + пластик |
| Комплектація | В упаковці |
| Розміри | 210мм |
Характеристики
1 551 грн./шт
Варіанти цін
1 551 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT7397T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | T27 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
315 грн./шт
Варіанти цін
315 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT7393T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | T10 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
315 грн./шт
Варіанти цін
315 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70820 |
| Тип | набори біт |
| Кількість | 7 |
| Комплектація | Комплектація: касета для Tough Case - 1 шт.;. біта PH2 - 1 шт.;. біта PZ2 - 1 шт.;. біта T20 - 2 шт.;. біта T25 - 2 шт.;. біта T30 - 1 шт. |
| Тип шліца | Phillips Pozidriv Torx |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | Ph2 Pz2 T20 T25 T30 |
| Упаковка | касета |
Характеристики
275 грн./шт
Варіанти цін
275 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70538T |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 3 |
| Комплектація | Біти 57 мм - 2 шт. Магнітний тримач шурупів - 1 шт |
| Магнітний тримач | да |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | T25 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
305 грн./шт
Варіанти цін
305 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70518T |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 10 |
| Комплектація | Біти 25 мм - PH2x2, PZ2x2, PZ3x2, T15, T30, SL6. Шарнірний магнітний тримач |
| Магнітний тримач | да |
| Тип шліца | Phillips Pozidriv Torx Slotted |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Ph2 Pz2 Pz3 T15 T30 Sl6 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
836 грн./шт
Варіанти цін
836 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





