| Артикул товару | VT-3315 |
| Вага | 0,072кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000229куб.м |
| Довжина викрутки | 75мм |
| Тип насадок | PH1 |
| Тип насадки | ph1 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT71502 |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 14 |
| Комплектація | 14 штук. Біти 25 мм - Ph1, Ph2, Ph3, Pz2 x 3, Pz3, Sl6, T15, T20, T25, T30. Магнітний тримач з направляючої 120 мм. Магнітний тримач з направляючої 80 мм. Упаковка - блістер |
| Магнітний тримач | да |
| Тип шліца | Phillips Pozidriv Torx Slotted |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Ph1 Ph2 Ph3 Pz2 Pz3 Sl6 T15 T20 T25 T30 |
| Упаковка | футляр |
Характеристики
688 грн./шт
Варіанти цін
688 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70819 |
| Тип | набори біт |
| Кількість | 7 |
| Комплектація | Касета для Tough Case - 1 шт.;. біта PH1 - 1 шт.;. біта PH2 - 2 шт.;. біта PZ1 - 1 шт.;. біта PZ2 - 2 шт.;. біта PZ3 - 1 шт. |
| Тип шліца | Philips Pozidriv |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | Ph1 Ph2 Pz1 Pz2 Pz3 |
| Упаковка | касета |
Характеристики
275 грн./шт
Варіанти цін
275 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70808 |
| Тип | набори біт |
| Кількість | 7 |
| Комплектація | Касета для Tough Case - 1 шт;. Рh1 - 2 шт;. Рh2 - 3 шт;. Рh3 - 2 шт. |
| Тип шліца | Philips |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Ph1 Ph2 Ph3 |
| Упаковка | касета |
Характеристики
208 грн./шт
Варіанти цін
208 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0153 |
| Вага | 2,450кг |
| Об'єм | 0,003143куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v |
| Довжина | 600мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-60hrc |
| Товщина прута | до 7мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8210 |
| Вага | 0,012кг |
| Об'єм | 0,000070куб.м |
| Тип | плашка |
| Розмір | м4x0,7 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3532 |
| Вага | 0,255кг |
| Об'єм | 0,000952куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Ширина | 32мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0255 |
| Вага | 0,930кг |
| Матеріал рукоятки | деревина — ясен |
| Об'єм | 0,001615куб.м |
| Тип молотка | молоток слюсарний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
199 грн./шт
Варіанти цін
199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8020 |
| Вага | 0,698кг |
| Матеріал | 9хс |
| Об'єм | 0,000572куб.м |
| Тип | набір мітчиків та плашок |
| Кількість одиниць в наборі | 20од. |
| Кількість | 20од. |
| Розмір | m3-m12 |
| Розмір плашок | M3-M12 |
| Розмір мітчиків | М3-М12 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8026 |
| Вага | 1,100кг |
| Матеріал | сталь 9хс |
| Об'єм | 0,001020куб.м |
| Тип | набір мітчиків та плашок |
| Кількість одиниць в наборі | 24од. |
| Розмір | m5-m12 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0194 |
| Вага | 0,708кг |
| Матеріал рукоятки | сталь |
| Об'єм | 0,000471куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна інструментальна сталь |
| Довжина | 300мм |
| Розмір | 0-35мм |
| Довжина ключа | 300мм |
| Максимальна відстань між губками | 35мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
219 грн./шт
Варіанти цін
219 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-4001 |
| Вага | 0,033кг |
| Об'єм | 0,000280куб.м |
| Напруга | 125-250в |
| Довжина | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0220 |
| Вага | 0,016кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000047куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | pz1 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варіанти цін
49 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-0203 |
| Вага | 0,065кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000068куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 50мм |
| Кількість | 5од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | pz1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3657 |
| Вага | 0,877кг |
| Об'єм | 0,001498куб.м |
| Матеріал рукояток | двокомпонентні, прогумовані |
| Біти | ph, pz, sl, t, h, s |
| Головки | шестигранні |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/4", 72 зуба |
| Твердость за шкалою Роквелла | 51-54HRC |
| Габаритні розміри | 240*130*35мм |
| Кількість одиниць в наборі | 57од. |
| Розмір головок | 4-13мм |
| Матеріал кейса | пластик |
| Твердість за шкалою Роквелла | 51-54HRC |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7395T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | T20 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
315 грн./шт
Варіанти цін
315 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70816 |
| Тип | набори біт |
| Кількість | 7 |
| Комплектація | Комплектація: касета для Tough Case - 1 шт.;. Біта Т15 - 1 шт;. Біта Т20 - 2 шт;. Біта Т25 - 2 шт;. Біта Т30 - 1 шт;. Біта Т40 - 1 шт; |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | T15 T20 T25 T30 T40 |
| Упаковка | касета |
Характеристики
208 грн./шт
Варіанти цін
208 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0130 |
| Вага | 0,079кг |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000074куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна вуглецева сталь |
| Тип | прямі |
| Довжина | 135мм |
| Особливості | діелектричні |
| Покриття | Polished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Твердість по шкалі Рокуэлла | 45-55HRC |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3411 |
| Вага | 0,104кг |
| Матеріал рукоятки | tpr гума |
| Об'єм | 0,000586куб.м |
| Довжина викрутки | 150мм |
| Тип насадок | SL6 |
| Тип насадки | sl6 |
| Матеріал стрижня викрутки | сталь s2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3406 |
| Вага | 0,070кг |
| Матеріал рукоятки | tpr гума |
| Об'єм | 0,000473куб.м |
| Довжина викрутки | 100мм |
| Тип насадок | SL5 |
| Тип насадки | sl5 |
| Матеріал стрижня викрутки | сталь s2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики





