| Артикул товару | VT-3370 |
| Вага | 1,450кг |
| Об'єм | 0,004253куб.м |
| Матеріал рукояток | двокомпонентні, прогумовані |
| Біти | sl3, sl4х2, sl5х2, sl6х2, sl7х2, ph0, ph1х2,ph2х2, ph3х2, pz0, pz1х2, pz2х2, pz3х2, t10, t15х2, t20х2, t25х2, t27х2, t30х2, h2, h3х2, h4х2, h5х2, h6х2, h8, s0, s1х2, s2х2, s3х2 |
| Довжина викрутки | 38, 75, 100, 125, 150мм |
| Тип насадок | sl2.5, sl3, sl5, sl6, sl8, ph0, ph00, ph1, ph2, s2, s1, t8, t9, t10 |
| Кількість в наборі | 70од. |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Кількість одиниць в наборі | 70од. |
| Матеріал кейса | пластик |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3342 |
| Вага | 0,214кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,001005куб.м |
| Матеріал рукояток | двокомпонентна, прогумована |
| Біти | sl4, sl5, sl6, ph1, ph2, ph3, t15, t20 |
| Тип насадок | SL4, SL5, SL6, PH1, PH2, PH3, T15, T20 |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з гнучким подовжувачем |
| Кількість одиниць в наборі | 9од. |
| Матеріал стрижня викрутки | Cr-V сталь |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
159 грн./шт
Варіанти цін
159 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-3107 |
| Вага | 0,454кг |
| Матеріал рукоятки | високоміцний пластик з гумовими накладками |
| Об'єм | 0,001194куб.м |
| Довжина | 400мм |
| Застосування | для деревини |
| Кількість зубців | 7x1" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | UT-3025 |
| Вага | 0,490кг |
| Матеріал рукоятки | гума |
| Об'єм | 0,001664куб.м |
| Розмір | 250*16*23мм |
| Розміри | 250*16*23мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0488 |
| Вага | 0,110кг |
| Об'єм | 0,000235куб.м |
| Робоча довжина | 125мм |
| Тип насадки | ph2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT90393 |
| Тип | Магнітний тримач біт (вставок) |
| Довжина | 92мм |
| Комплектація | Магнітний тримач біт (вставок) 92 мм - 1 шт |
Характеристики
399 грн./шт
Варіанти цін
399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT7999T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Philips |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | Ph3 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
315 грн./шт
Варіанти цін
315 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT7382T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | T25 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
246 грн./шт
Варіанти цін
246 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-3522 |
| Вага | 0,230кг |
| Об'єм | 0,000845куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Ширина | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8206 |
| Вага | 0,014кг |
| Об'єм | 0,000070куб.м |
| Тип | плашка |
| Розмір | м3x0,5 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0252 |
| Вага | 0,370кг |
| Матеріал рукоятки | деревина — ясен |
| Об'єм | 0,000641куб.м |
| Тип молотка | молоток слюсарний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
129 грн./шт
Варіанти цін
129 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-3300 |
| Вага | 0,094кг |
| Матеріал | cr-v |
| Об'єм | 0,000429куб.м |
| Тип | магнітна |
| Шестигранник | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8415 |
| Вага | 0,314кг |
| Об'єм | 0,000792куб.м |
| Тип | тримач для плашок |
| Розмір | 38*14мм |
| Сумісність | sd-8234 (m12x1.75); <br> sd-8236 (m12x1,25); |
| Розміри | 38*14мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
199 грн./шт
Варіанти цін
199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT7390T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Pozidriv |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | Pz1 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
315 грн./шт
Варіанти цін
315 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT71570 |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 14 |
| Комплектація | 14 штук. Біти 25 мм: Ph1, Ph2, Pz2, T10, T15, T20, T25, T30. Магнітний тримач з направляючої 120 мм. Магнітний тримач з направляючої 80 мм. Пластиковий кейс |
| Магнітний тримач | да |
| Тип шліца | Torx Philips Pozidriv |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Ph1 Ph2 Pz2 T10 T15 T20 T25 T30 |
| Упаковка | футляр |
Характеристики
688 грн./шт
Варіанти цін
688 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT71521 |
| Тип | біта |
| Кількість | 25 |
| Комплектація | 25 штук |
| Тип шліца | Pozidriv |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Pz2 |
| Упаковка | футляр для біт система TSTAK |
Характеристики
297 грн./шт
Варіанти цін
297 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-0231 |
| Вага | 0,042кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000104куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 50мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | ph2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
109 грн./шт
Варіанти цін
109 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-3442 |
| Вага | 0,740кг |
| Об'єм | 0,005779куб.м |
| Матеріал рукояток | tpr гума |
| Довжина викрутки | 38, 50, 75, 100, 125мм |
| Тип насадок | sl6, sl5, sl3, sl2, sl2.5, ph2, ph1, ph0, ph00 |
| Кількість в наборі | 12од. |
| Матеріал виготовлення | cталь s2 |
| Кількість одиниць в наборі | 12од. |
| Матеріал стрижня викрутки | Сталь S2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8019 |
| Вага | 0,262кг |
| Матеріал | сталь 9хс |
| Об'єм | 0,000572куб.м |
| Тип | набір плашок |
| Кількість одиниць в наборі | 6од. |
| Розмір | м4, м5, м6, м8, м10 |
| Розміри | М4, М5, М6, М8, М10 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | UT-3140 |
| Вага | 1,042кг |
| Матеріал рукоятки | скловолокно, гума |
| Об'єм | 0,002560куб.м |
| Розмір | 400*19*25мм |
| Розміри | 400*19*25мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики





