| Артикул товару | HT-6034 |
| Вага | 0,084кг |
| Об'єм | 0,000595куб.м |
| Ширина захвату | до 68мм |
| Зусилля затискання | 15,3кгс |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
55 грн./шт
Варіанти цін
55 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-3704 |
| Вага | 0,551кг |
| Об'єм | 0,001638куб.м |
| Кількість в упаковці | 3од. |
| Форма | прямокутний, круглий, напівкруглий |
| Покриття рукоятки | гума |
| Частота насічки | 12зуб/кв.см |
| Форма рашпілів в наборі | прямокутний, напівкруглий, круглий |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0229 |
| Вага | 0,330кг |
| Об'єм | 0,003465куб.м |
| Діаметр бойка | 45мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0202 |
| Вага | 0,333кг |
| Матеріал рукоятки | фіберглас |
| Об'єм | 0,000532куб.м |
| Загальна довжина | 280мм |
| Тип молотка | молоток слюсарний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-3710 |
| Вага | 0,241кг |
| Об'єм | 0,001700куб.м |
| Довжина | 200мм |
| Форма | плаский |
| Частота насічки | 13насічок/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | NT-0120 |
| Вага | 0,403кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентні, прогумовані |
| Об'єм | 0,000406куб.м |
| Матеріал виготовлення | 40 crv |
| Твердость за шкалою Роквелла | 50-55HRC |
| Довжина | 200мм |
| Особливості | фосфатовані, поліровані |
| Твердість за шкалою Роквелла | 50-55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | NT-0116 |
| Вага | 0,256кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентні, прогумовані |
| Об'єм | 0,000432куб.м |
| Матеріал виготовлення | 40 crv |
| Твердость за шкалою Роквелла | 50-55HRC |
| Довжина | 150мм |
| Особливості | фосфатовані, поліровані |
| Твердість за шкалою Роквелла | 50-55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0140 |
| Вага | 0,082кг |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000188куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна інструментальна сталь |
| Довжина | 130мм |
| Покриття | polished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Твердість по шкалі Рокуэлла | 45-55HRC |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6007 |
| Вага | 2,734кг |
| Об'єм | 0,007123куб.м |
| Розмір | 1000*120мм |
| Розміри | 1000*120мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6041 |
| Вага | 0,244кг |
| Об'єм | 0,000759куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюмінієвий сплав |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
229 грн./шт
Варіанти цін
229 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | NT-0504 |
| Вага | 0,485кг |
| Об'єм | 0,000797куб.м |
| Матеріал виготовлення | кована конструкція з хром- молібденової сталі |
| Твердость за шкалою Роквелла | 56-62HRC |
| Довжина | 300мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62hrc |
| Напрямок різу | прямі |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT71506 |
| Кількість | 30 |
| Комплектація | 30 штук. біти: L = 25 мм - Ph1х2, Ph2х2, Ph3, Sl8, Pz2х7, Pz3х3, T10х2, T15х2, T25х2, T30х2,. L = 50 мм - Pz2, Ph2. Торцеві головки: 8, 10 мм. Викрутка 6 в 1. Магнітний тримач. Бокс ″Minisafe″ |
| Тип шліца | Phillips Pozidriv Torx Slotted |
Характеристики
2 397 грн./шт
Варіанти цін
2 397 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8121 |
| Вага | 0,018кг |
| Матеріал | сталь 9xc |
| Об'єм | 0,000096куб.м |
| Тип | мітчик |
| Розмір | м8x1,25 мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
30 грн./шт
Варіанти цін
30 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0131 |
| Вага | 0,217кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентні, прогумовані |
| Об'єм | 0,000550куб.м |
| Матеріал виготовлення | с55 сталь |
| Тип | вигнуті |
| Довжина | 160мм |
| Особливості | satin finished |
| Покриття | Satin Finished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
119 грн./шт
Варіанти цін
119 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
Ножівка по деревині, 400 мм, з гартованим зубом, потрійне заточування, 11 зуб/дюйм INTERTOOL HT-3161
| Артикул товару | HT-3161 |
| Вага | 0,500кг |
| Матеріал рукоятки | високоміцний пластик з гумовими накладками |
| Об'єм | 0,002800куб.м |
| Довжина | 400мм |
| Застосування | для деревини |
| Кількість зубців | 11x1" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3342 |
| Вага | 0,214кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,001005куб.м |
| Матеріал рукояток | двокомпонентна, прогумована |
| Біти | sl4, sl5, sl6, ph1, ph2, ph3, t15, t20 |
| Тип насадок | SL4, SL5, SL6, PH1, PH2, PH3, T15, T20 |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з гнучким подовжувачем |
| Кількість одиниць в наборі | 9од. |
| Матеріал стрижня викрутки | Cr-V сталь |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
159 грн./шт
Варіанти цін
159 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8236 |
| Вага | 0,057кг |
| Об'єм | 0,000180куб.м |
| Тип | плашка |
| Розмір | м12x1,25 мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
85 грн./шт
Варіанти цін
85 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8415 |
| Вага | 0,314кг |
| Об'єм | 0,000792куб.м |
| Тип | тримач для плашок |
| Розмір | 38*14мм |
| Сумісність | sd-8234 (m12x1.75); <br> sd-8236 (m12x1,25); |
| Розміри | 38*14мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
199 грн./шт
Варіанти цін
199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0171 |
| Вага | 0,284кг |
| Об'єм | 0,000398куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь т8 |
| Довжина | 210мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 42hrc |
| Товщина прута | 4мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | UT-3025 |
| Вага | 0,490кг |
| Матеріал рукоятки | гума |
| Об'єм | 0,001664куб.м |
| Розмір | 250*16*23мм |
| Розміри | 250*16*23мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





