| Артикул товару | DT7520 |
| Тип | Магнітний тримач біт (вставок) |
| Довжина | 76мм |
| Комплектація | Магнітний тримач: 76 мм |
Характеристики
295 грн./шт
Варіанти цін
295 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | NT-0326 |
| Вага | 0,250кг |
| Матеріал рукоятки | пвх, ізольовані |
| Об'єм | 0,000776куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | прямі |
| Твердость за шкалою Роквелла | 45-55HRC |
| Довжина | 160мм |
| Особливості | діелектричні |
| Покриття | Pearl Nickel |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3102 |
| Вага | 0,313кг |
| Матеріал рукоятки | пластик з гумовими накладками |
| Об'єм | 0,001820куб.м |
| Довжина | 450мм |
| Застосування | для деревини |
| Кількість зубців | 7x1" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Ножівка по деревині, 450 мм, з гартованим зубом, потрійне заточування, 11 зуб/дюйм INTERTOOL HT-3162
| Артикул товару | HT-3162 |
| Вага | 0,485кг |
| Матеріал рукоятки | високоміцний пластик з гумовими накладками |
| Об'єм | 0,001817куб.м |
| Довжина | 450мм |
| Застосування | для деревини |
| Кількість зубців | 11x1" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | NT-0136 |
| Вага | 0,168кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентні, прогумовані |
| Об'єм | 0,000400куб.м |
| Матеріал виготовлення | 40 cr-v |
| Тип | прямі |
| Твердость за шкалою Роквелла | 50-55HRC |
| Довжина | 160мм |
| Особливості | фосфатовані, поліровані |
| Твердість за шкалою Роквелла | 50-55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-6042 |
| Вага | 0,950кг |
| Об'єм | 0,003791куб.м |
| Ширина губок | 75мм |
| Максимальна ширина захоплення | 65мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
599 грн./шт
Варіанти цін
599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-0201 |
| Вага | 0,740кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000135куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 50мм |
| Кількість | 5од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | ph1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0176 |
| Вага | 0,426кг |
| Об'єм | 0,001091куб.м |
| Матеріал виготовлення | високолегована сталь |
| Довжина | 250мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62hrc |
| Твердість по шкалі Рокуэлла | 56-62HRC |
| Напрямок різу | ліві |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0187 |
| Вага | 0,681кг |
| Об'єм | 0,000583куб.м |
| Розмір | 1" |
| Розміри | 1" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8408 |
| Вага | 0,308кг |
| Об'єм | 0,000459куб.м |
| Тип | тримач для мітчиків |
| Особливості | реверсивний |
| Розмір | m3-m12 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT70567T |
| Тип | біта |
| Кількість | 2 |
| Комплектація | 2 штуки |
| Тип шліца | Philips |
| Довжина біти | 89мм |
| Тип біти | Ph2 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
197 грн./шт
Варіанти цін
197 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8100 |
| Вага | 0,650кг |
| Матеріал | сталь 9хс |
| Об'єм | 0,000640куб.м |
| Тип | набір мітчиків та свердел |
| Кількість одиниць в наборі | 18од. |
| Розмір | м3-м12 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8136 |
| Вага | 0,037кг |
| Матеріал | сталь 9xc |
| Об'єм | 0,000160куб.м |
| Тип | мітчик |
| Розмір | м12x1,25 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0001 |
| Вага | 0,100кг |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000175куб.м |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Кількість рядів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1801 |
| Вага | 0,282кг |
| Матеріал | легована сталь s2 |
| Об'єм | 0,000743куб.м |
| Покриття | pearl nickel |
| Твердість за шкалою Роквелла | 58-62hrc |
| Розміри ключів | 1.5-10мм |
| Твердість по шкалі Рокуэлла | 58-62HRC |
| Типи ключів | шестигранні |
| Кількість ключів | 9од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3538 |
| Вага | 0,280кг |
| Об'єм | 0,000952куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Ширина | 38мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8227 |
| Вага | 0,045кг |
| Об'єм | 0,000135куб.м |
| Тип | плашка |
| Розмір | м10x1,5 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8007 |
| Вага | 0,395кг |
| Матеріал | високоякісна інструментальна сталь |
| Об'єм | 0,000515куб.м |
| Кількість в наборі | 10од. |
| Тип | екстрактори |
| Кількість одиниць в наборі | 10од. |
| Розмір | 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19мм |
| Розміри | 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7383T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | T27 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
246 грн./шт
Варіанти цін
246 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0140 |
| Вага | 0,082кг |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000188куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна інструментальна сталь |
| Довжина | 130мм |
| Покриття | polished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Твердість по шкалі Рокуэлла | 45-55HRC |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики





