| Артикул товару | HT-6014 |
| Вага | 0,229кг |
| Об'єм | 0,000138куб.м |
| Довжина робочої частини | 50мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3001 |
| Вага | 0,030кг |
| Об'єм | 0,000163куб.м |
| Довжина | 300мм |
| Застосування | для плитки, цегли, каменю |
| Кількість в упаковці | 1од. |
| Довжина полотна | 300мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
76 грн. /шт
89 грн.
-15%
Економія 13 грн.
Варіанти цін
76 грн. /шт
89 грн.
-15%
Економія 13 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | DT70784 |
| Кількість | 100 |
| Комплектація | Свердла по металу (2, 3, 4, 5, 6, 8 мм.) - 6 шт.;. Свердла по деревені (3, 4, 5, 6, 8, 10, 12 мм.)- 7 шт.;. Свердла по деревені перові (22, 25 мм.) - 2 шт.;. Магнітні тримачі - 2 шт.;. Адаптери-перехідники (1/4″ - 1/4″ квадрат; 1/4″ - 3/8″) - 2 шт.;. Торцеві голівки, хвостовик 1/4 дюйма (6, 8, 10, 13 мм.) - 4 шт.; Зенкер - 1 шт.;. Біта 25 мм. Ph1 - 1 шт.;. Біта 25 мм. Ph2 - 30 шт.; Біта 25 мм. Ph3 - 1 шт.; Біта 25 мм. Pz1 - 1 шт.; Біта 25 мм. Pz2 - 30 шт.; Біта 25 мм. Pz3 - 1 шт.; Біта 25 мм. Т10 - 1 шт., Біта 25 мм. T15 - 2 шт.; Біта 25 мм. T20 - 2 шт.; Біта 25 мм. T25 - 2 шт.; Біта 25 мм. T30 - 2 шт.; Біта 25 мм. Т40 - 1 шт., Футляр для біт - 2 шт.;. Tough Case M системи TSTAK - 1 шт. |
Характеристики
2 163 грн./шт
Варіанти цін
2 163 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT16852-9 |
| Матеріал | сталь високохромиста + пластик |
| Комплектація | 6 стамесок 6,13,19,25,32,38 мм. В пластиковому кейсі |
| Кількість предметів | 6 |
| Футляр | Так |
Характеристики
2 585 грн./шт
Варіанти цін
2 585 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 4-18-299 |
Характеристики
| Артикул товару | 2-14-566 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-16-261 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-16-255 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3016 |
| Вага | 0,055кг |
| Об'єм | 0,000037куб.м |
| Довжина | 610мм |
| Застосування | для деревини |
| Кількість в упаковці | 1од. |
| Довжина полотна | 610мм |
| Ширина полотна | 21мм |
| Кількість зубців | 4зуб/дюйм |
| Товщина полотна | 0.75мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | NT-0002 |
| Вага | 0,300кг |
| Матеріал | пвх |
| Матеріал рукоятки | алюмінієвий сплав |
| Об'єм | 0,000994куб.м |
| Матеріал леза | сталь 65mn |
| Загальна довжина | 195мм |
| Діаметр труб | 0-42мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-16-258 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-74364 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-20-205 |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8005 |
| Вага | 0,150кг |
| Матеріал | високоякісна інструментальна сталь |
| Об'єм | 0,000352куб.м |
| Тип | екстрактори |
| Кількість одиниць в наборі | 5од. |
| Розмір | 3-6, 6-8, 8-11, 11-14, 14-18мм |
| Кількість в упаковці | 5од. |
| Розміри | 3-6; 6-8; 8-11; 11-14; 14-18мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Полотно для лучкової пили 20-447 довжиною 300 мм з загартованим Американським зубом STANLEY 1-20-437
| Артикул товару | 1-20-437 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-12-205 |
Характеристики





