| Артикул товару | HT-6004 |
| Вага | 1,617кг |
| Об'єм | 0,002160куб.м |
| Розмір | 300*120мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6018 |
| Вага | 1,240кг |
| Об'єм | 0,000954куб.м |
| Довжина робочої частини | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8116 |
| Вага | 0,016кг |
| Матеріал | сталь 9xc |
| Об'єм | 0,000116куб.м |
| Тип | мітчик |
| Розмір | м6x1,0 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-0056 |
| Вага | 0,150кг |
| Матеріал рукоятки | сталь |
| Об'єм | 0,000164куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | гайковий ключ |
| Довжина | 150мм |
| Довжина ключа | 150мм |
| Максимальна відстань між губками | 20мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8217 |
| Вага | 0,014кг |
| Об'єм | 0,000056куб.м |
| Тип | плашка |
| Розмір | м6x1,0 мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
39 грн./шт
Варіанти цін
39 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-0206 |
| Вага | 0,039кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000095куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 5од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | ph1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-0080 |
| Вага | 0,408кг |
| Матеріал рукоятки | tpr гума |
| Об'єм | 0,000759куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | гайковий ключ |
| Довжина | 250мм |
| Довжина ключа | 250мм |
| Максимальна відстань між губками | 33мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1862 |
| Вага | 0,218кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000137куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | 52 HRCHRC |
| Довжина | 190*44мм |
| Розмір | 12мм |
| Розмір ключа | 12мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52hrc |
| Типи ключів | шестигранні |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варіанти цін
79 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | UT-4060 |
| Вага | 1,008кг |
| Об'єм | 0,001755куб.м |
| Розмір | 600x16мм |
| Розміри | 600x16мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6035 |
| Вага | 0,114кг |
| Об'єм | 0,000882куб.м |
| Ширина захвату | до 75мм |
| Зусилля затискання | 15,3кгс |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8021 |
| Вага | 0,980кг |
| Матеріал | сталь 9xc |
| Об'єм | 0,001248куб.м |
| Тип | набір мітчиків та плашок |
| Кількість одиниць в наборі | 20од. |
| Розмір | м3x0.5, м4x0.7, м5x0.8, м6x1.0, м7x1.0, м8x1.25, м9x1.25, м10x1.5, м12x1.75 |
| Розміри | М3x0.5, М4x0.7, М5x0.8, М6x1.0, М7x1.0, М8x1.25, М9x1.25, М10x1.5, М12x1.75 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0155 |
| Вага | 5,150кг |
| Об'єм | 0,006845куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v |
| Довжина | 900мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-60hrc |
| Товщина прута | до 11мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0179 |
| Вага | 0,390кг |
| Об'єм | 0,000730куб.м |
| Матеріал виготовлення | 8хф |
| Довжина | 250мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62hrc |
| Напрямок різу | праві |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
229 грн./шт
Варіанти цін
229 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | NT-0503 |
| Вага | 0,420кг |
| Об'єм | 0,000731куб.м |
| Матеріал виготовлення | кована конструкція з хром- молібденової сталі |
| Довжина | 250мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62hrc |
| Напрямок різу | прямі |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0010 |
| Вага | 0,142кг |
| Об'єм | 0,000448куб.м |
| Довжина | 165мм |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Кількість рядів | 4 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3308 |
| Вага | 0,217кг |
| Матеріал рукоятки | метал з гумовою накладкою |
| Об'єм | 0,000652куб.м |
| Довжина | 150мм |
| Глибина обробки | 100мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
159 грн./шт
Варіанти цін
159 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1867 |
| Вага | 0,563кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000346куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | 52 HRCHRC |
| Довжина | 225*60мм |
| Розмір | 17мм |
| Розмір ключа | 17мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52hrc |
| Типи ключів | шестигранні |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
179 грн./шт
Варіанти цін
179 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1857 |
| Вага | 0,052кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000014куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | 52HRC |
| Довжина | 137х33мм |
| Розмір | 7мм |
| Розмір ключа | 7мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52hrc |
| Типи ключів | шестигранні |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT70810 |
| Тип | набори біт |
| Кількість | 7 |
| Комплектація | Касета для Tough Case - 1 шт;. Біта Рh2 - 1 шт;. Біта Pz2 - 1 шт;. Біта Т20 - 2 шт;. Біта Т25 - 2 шт;. Біта Т30 - 1 шт. |
| Тип шліца | Phillips Pozidriv Torx |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Ph2 Pz2 T20 T25 T30 |
| Упаковка | касета |
Характеристики
208 грн./шт
Варіанти цін
208 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





