| Артикул товару | HT-0223 |
| Вага | 0,781кг |
| Матеріал рукоятки | фіберглас |
| Об'єм | 0,001183куб.м |
| Загальна довжина | 335мм |
| Тип молотка | молоток столярний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
199 грн./шт
Варіанти цін
199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | UT-3125 |
| Вага | 0,550кг |
| Матеріал рукоятки | скловолокно, гума |
| Об'єм | 0,001076куб.м |
| Розмір | 250*16*23мм |
| Розміри | 250*16*23мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3714 |
| Вага | 0,167кг |
| Об'єм | 0,001190куб.м |
| Довжина | 200мм |
| Форма | квадратний |
| Частота насічки | 13насічок/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0144 |
| Вага | 0,217кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентні, прогумовані |
| Об'єм | 0,000366куб.м |
| Матеріал рукояток | пластик з гумовими накладками |
| Матеріал виготовлення | сталь с55 |
| Тип | професійні бокорізи |
| Довжина | 160мм |
| Матеріал леза | сталь C55 |
| Покриття | satin finished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-0070 |
| Вага | 0,144кг |
| Матеріал рукоятки | tpr гума |
| Об'єм | 0,000328куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | гайковий ключ |
| Довжина | 150мм |
| Довжина ключа | 150мм |
| Максимальна відстань між губками | 24мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-9001 |
| Вага | 0,038кг |
| Об'єм | 0,000223куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-7051 |
| Вага | 0,420кг |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000759куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | обтискні |
| Перетин наконечників | 0.25-6кв.мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
899 грн./шт
Варіанти цін
899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0126 |
| Вага | 0,250кг |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000240куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна вуглецева сталь |
| Тип | вигнуті |
| Довжина | 200мм |
| Особливості | polished |
| Покриття | Polished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Твердість по шкалі Рокуэлла | 45-55HRC |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Комплект викруткових насадок, Torx T30 з обмежувачем, 1/4"×50 мм, S2, 2 од., STORM INTERTOOL VT-0232
| Артикул товару | VT-0232 |
| Вага | 0,042кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000182куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 50мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | t30 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0219 |
| Вага | 0,018кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000047куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | ph3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0236 |
| Вага | 0.36кг |
| Об'єм | 0,000864куб.м |
| Діаметр бойка | 45мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-0085 |
| Вага | 0,630кг |
| Матеріал рукоятки | tpr гума |
| Об'єм | 0,000980куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | гайковий ключ |
| Довжина | 300мм |
| Довжина ключа | 300мм |
| Максимальна відстань між губками | 38мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3712 |
| Вага | 0,222кг |
| Об'єм | 0,001190куб.м |
| Довжина | 200мм |
| Форма | напівкруглий |
| Частота насічки | 13насічок/см |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90394 |
| Тип | Магнітний тримач біт (вставок) |
| Довжина | 80мм |
| Комплектація | Магнітний тримач біт (вставок) 80 мм - 1 шт |
Характеристики
129 грн./шт
Варіанти цін
129 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | UT-3035 |
| Вага | 0,900кг |
| Матеріал рукоятки | гума |
| Об'єм | 0,002160куб.м |
| Розмір | 350*19*25мм |
| Розміри | 350*19*25мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
139 грн./шт
Варіанти цін
139 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0177 |
| Вага | 0,390кг |
| Об'єм | 0,001050куб.м |
| Матеріал виготовлення | високолегована сталь |
| Довжина | 250мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62hrc |
| Твердість по шкалі Рокуэлла | 56-62HRC |
| Напрямок різу | прямі |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-1008 |
| Вага | 0,181кг |
| Об'єм | 0,000176куб.м |
| Матеріал рукояток | двокомпонентні, прогумовані |
| Біти | sl: 5, 6 мм; ph1, ph2 |
| Тип насадок | SL: 5, 6 мм; PH1, PH2 |
| Матеріал виготовлення | високоякісна інструментальна сталь |
| Тип | 4 в 1 |
| Кількість одиниць в наборі | 4од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0083 |
| Вага | 10,050кг |
| Матеріал | чавун, сталь |
| Об'єм | 0,014608куб.м |
| Тип | слюсарні |
| Особливості | поворотна основа |
| Ширина захвату | 170мм |
| Ширина губок | 150мм |
| Країна-виробник | індія |
| Основа | поворотна |
| Розмір наковальні | 85/50мм |
| Тип губок | знімні |
| Висота губок | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0242 |
| Вага | 2,125кг |
| Матеріал рукоятки | фіберглас |
| Об'єм | 0,002470куб.м |
| Довжина рукоятки | 33см |
| Загальна довжина | 380мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
449 грн./шт
Варіанти цін
449 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70705 |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 40 |
| Комплектація | 40 штук. Біти 25 мм - Pz2x2, Pz3x2, Ph1x1, Ph2x2, Ph3x1, T10x2, T15x2, T20x3, T25x3, T30x2, Sl6x1. Біти 50 мм - Pz1x1, Pz2x2, Ph1x1, Ph2x2, T10x1, T15x1, T20x3, T25x3, T30x2. Магнітний тримач біт. Торцеві головки - 8 мм, 10 мм. Пластиковий кейс TOUGH CASE системи TSTAK |
| Магнітний тримач | да |
| Тип шліца | Torx Philips Pozidriv |
| Довжина біти | 25.5мм |
| Тип біти | Ph1 Ph2 Ph3 Pz1 Pz2 Pz3 Sl6 T10 T15 T20 T25 T30 |
| Упаковка | кейс S для касет система TSTAK |
Характеристики
1 377 грн./шт
Варіанти цін
1 377 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





