| Артикул товару | UT-5206 |
| Вага | 0,690кг |
| Об'єм | 0,001176куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина | 280мм |
| Максимальна відстань між губками | 50мм |
| Тип кліщів | с-подібні |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0208 |
| Вага | 0,039кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000095куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 5од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | pz1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3304 |
| Вага | 0,569кг |
| Матеріал рукоятки | алюміній, покритий гумою |
| Об'єм | 0,001852куб.м |
| Довжина | 300мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7997T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Philips |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | Ph1 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
315 грн./шт
Варіанти цін
315 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20425 |
| Тип | біта |
| Довжина | 156мм |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | Біта для DCF6202, 5 шт |
| Тип шліца | Philips |
| Номер шліца | 2 |
| Довжина біти | 156мм |
| Тип біти | Pr2 (Ph2) |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
719 грн./шт
Варіанти цін
719 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0208 |
| Вага | 1,104кг |
| Матеріал рукоятки | фіберглас |
| Об'єм | 0,001615куб.м |
| Загальна довжина | 355мм |
| Тип молотка | молоток слюсарний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-0065 |
| Вага | 1,616кг |
| Матеріал рукоятки | сталь |
| Об'єм | 0,001491куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | гайковий ключ |
| Довжина | 380мм |
| Довжина ключа | 380мм |
| Максимальна відстань між губками | 45мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7379T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | T10 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
246 грн./шт
Варіанти цін
246 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-3510 |
| Вага | 0,180кг |
| Об'єм | 0,000952куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Ширина | 10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0152 |
| Вага | 1,506кг |
| Об'єм | 0,002045куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v |
| Довжина | 450мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-60hrc |
| Товщина прута | до 5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6001 |
| Вага | 0,344кг |
| Об'єм | 0,000530куб.м |
| Розмір | 200*50мм |
| Розміри | 200*50мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | UT-3040 |
| Вага | 0,977кг |
| Матеріал рукоятки | гума |
| Об'єм | 0,002250куб.м |
| Розмір | 400*19*25мм |
| Розміри | 400*19*25мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0008 |
| Вага | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000561куб.м |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Кількість рядів | 5 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-5010 |
| Вага | 0,076кг |
| Матеріал | hss сталь |
| Об'єм | 0,000117куб.м |
| Матеріал виготовлення | HSS сталь |
| Тип | екстрактори |
| Кількість одиниць в наборі | 4од. |
| Розмір | 5, 6, 8, 10мм |
| Розміри | 5,6,8,10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8400 |
| Вага | 0,029кг |
| Об'єм | 0,000117куб.м |
| Тип | вимірювач різьби |
| Діапазон вимірювання | 0,5 - 3 |
| Розмір | 0,5 - 3мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6013 |
| Вага | 0,456кг |
| Об'єм | 0,000720куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0608 |
| Вага | 0,383кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000630куб.м |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52-55hrc |
| Розміри ключів | т10 - т50 |
| Типи ключів | torx подовжені |
| Кількість ключів | 9од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3347 |
| Вага | 0,351кг |
| Об'єм | 0,001922куб.м |
| Матеріал рукояток | прогумований пластик |
| Тип насадок | sl 2.5*50мм, sl 3.0*50мм, ph00*50мм, ph0*50мм, t6*50мм, t7*50мм, t8*50мм |
| Кількість в наборі | 7од. |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | точні |
| Матеріал кейса | пластик |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0185 |
| Вага | 2,600кг |
| Об'єм | 0,001925куб.м |
| Довжина | 600мм |
| Максимальна ширина захоплення | 90мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0234 |
| Вага | 0,280кг |
| Об'єм | 0,000864куб.м |
| Діаметр бойка | 40мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики





