| Артикул товару | HT-0141 |
| Вага | 0,170кг |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000224куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна інструментальна сталь |
| Довжина | 160мм |
| Покриття | polished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Твердість по шкалі Рокуэлла | 45-55HRC |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0210 |
| Вага | 1,281кг |
| Матеріал рукоятки | фіберглас |
| Об'єм | 0,001701куб.м |
| Загальна довжина | 358мм |
| Тип молотка | молоток слюсарний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70531T |
| Тип | біта |
| Кількість | 2 |
| Комплектація | 2 штуки |
| Тип шліца | Pozidriv |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | Pz2 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
158 грн./шт
Варіанти цін
158 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8134 |
| Вага | 0,039кг |
| Матеріал | сталь 9xc |
| Об'єм | 0,000160куб.м |
| Тип | мітчик |
| Розмір | м12x1,75 мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
40 грн./шт
Варіанти цін
40 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8413 |
| Вага | 0,129кг |
| Об'єм | 0,000406куб.м |
| Тип | тримач для плашок |
| Розмір | 25*9мм |
| Сумісність | sd-8221 (m8x1,25); |
| Розміри | 25*9мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | UT-4080 |
| Вага | 1,900кг |
| Об'єм | 0,002835куб.м |
| Розмір | 800x19мм |
| Розміри | 800x19мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
249 грн./шт
Варіанти цін
249 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0605 |
| Вага | 0,297кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000542куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | 52-55HRC |
| Покриття | матове |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52-55hrc |
| Розміри ключів | 1.5-10мм |
| Типи ключів | шестигранні з кулястим наконечником |
| Кількість ключів | 9од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
129 грн./шт
Варіанти цін
129 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0145 |
| Вага | 0,317кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентні, прогумовані |
| Об'єм | 0,000478куб.м |
| Матеріал рукояток | прогумований пластик |
| Матеріал виготовлення | сталь с55 |
| Тип | професійні бокорізи |
| Довжина | 180мм |
| Матеріал леза | сталь С55 |
| Покриття | satin finished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0243 |
| Вага | 4,000кг |
| Матеріал рукоятки | фіберглас |
| Об'єм | 0,007644куб.м |
| Довжина рукоятки | 835мм |
| Загальна довжина | 930мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
849 грн./шт
Варіанти цін
849 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0237 |
| Вага | 0,470кг |
| Об'єм | 0,001460куб.м |
| Діаметр бойка | 55мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-410 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6000 |
| Вага | 0,321кг |
| Об'єм | 0,000430куб.м |
| Розмір | 150*50мм |
| Розміри | 150*50мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3438 |
| Вага | 0,796кг |
| Об'єм | 0,004464куб.м |
| Матеріал рукояток | tpr гума |
| Довжина викрутки | 38, 75, 100, 125, 150мм |
| Тип насадок | sl5, sl6, sl8, ph0, ph1, ph2 |
| Кількість в наборі | 8од. |
| Матеріал виготовлення | сталь s2 |
| Кількість одиниць в наборі | 8од. |
| Матеріал стрижня викрутки | сталь S2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
549 грн./шт
Варіанти цін
549 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-3516 |
| Вага | 0,200кг |
| Об'єм | 0,000966куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Ширина | 16мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0123 |
| Вага | 0,250кг |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000246куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна вуглецева сталь |
| Тип | вигнуті |
| Довжина | 200мм |
| Особливості | polished |
| Покриття | Polished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Твердість по шкалі Рокуэлла | 45-55HRC |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | NT-0501 |
| Вага | 0,417кг |
| Об'єм | 0,000750куб.м |
| Матеріал виготовлення | кована конструкція з хром- молібденової сталі |
| Довжина | 300мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62hrc |
| Напрямок різу | праві |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6193 |
| Вага | 6,300кг |
| Об'єм | 0,018253куб.м |
| Ширина | 240мм |
| Довжина | 605мм |
| Максимальна ширина захоплення | 270мм |
| Максимальне навантаження | 100кг |
| Висота в робочому стані | 790мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0093 |
| Вага | 1,650кг |
| Матеріал | алюміній |
| Об'єм | 0,004096куб.м |
| Тип | свердлильні |
| Ширина захвату | 90мм |
| Ширина губок | 100мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
799 грн./шт
Варіанти цін
799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-0208 |
| Вага | 0,039кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000095куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 5од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | pz1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3304 |
| Вага | 0,569кг |
| Матеріал рукоятки | алюміній, покритий гумою |
| Об'єм | 0,001852куб.м |
| Довжина | 300мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики





