| Артикул товару | HT-0128 |
| Вага | 0,217кг |
| Об'єм | 0,000333куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь с55 |
| Твердость за шкалою Роквелла | 55 HRC |
| Довжина | 160мм |
| Покриття | satin finished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 55 hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | NT-0166 |
| Вага | 0,425кг |
| Об'єм | 0,000522куб.м |
| Матеріал виготовлення | 40 crv |
| Тип | кліщі сантехнічні переставні |
| Твердость за шкалою Роквелла | 50-55HRC |
| Максимальна ширина захоплення | 35мм |
| Покриття | фосфатоване |
| Довжина ключа | 250мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 50-55hrc |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70537T |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 3 |
| Комплектація | Біти 57 мм - 2 шт. Магнітний тримач шурупів - 1 шт |
| Магнітний тримач | да |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | T20 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
305 грн./шт
Варіанти цін
305 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-3424 |
| Вага | 0,154кг |
| Матеріал рукоятки | tpr гума |
| Об'єм | 0,000690куб.м |
| Довжина викрутки | 150мм |
| Тип насадок | PH3 |
| Тип насадки | ph3 |
| Матеріал стрижня викрутки | сталь s2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7701 |
| Тип | Магнітний тримач біт (вставок) |
| Довжина | 80мм |
| Комплектація | Магнітний тримач: 80 мм |
Характеристики
246 грн./шт
Варіанти цін
246 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8106 |
| Вага | 0,008кг |
| Матеріал | сталь 9xc |
| Об'єм | 0,000155куб.м |
| Тип | мітчик |
| Розмір | м3x0,5 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0081 |
| Вага | 4,700кг |
| Матеріал | чавун, сталь |
| Об'єм | 0,005880куб.м |
| Тип | слюсарні |
| Особливості | поворотна основа |
| Ширина захвату | 100мм |
| Ширина губок | 100мм |
| Країна-виробник | індія |
| Основа | поворотна |
| Розмір наковальні | 65/40мм |
| Тип губок | знімні |
| Висота губок | 20мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6016 |
| Вага | 0,710кг |
| Об'єм | 0,000581куб.м |
| Довжина робочої частини | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0603 |
| Вага | 0,385кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000756куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | 52-55HRC |
| Довжина | 73-175мм |
| Покриття | матове |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52-55hrc |
| Розміри ключів | 1.5-10мм |
| Типи ключів | шестигранні подовжені з кулястим наконечником |
| Кількість ключів | 9од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0251 |
| Вага | 0,250кг |
| Матеріал рукоятки | деревина — ясен |
| Об'єм | 0,001682куб.м |
| Тип молотка | молоток слюсарний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-3604 |
| Вага | 0,333кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,001444куб.м |
| Довжина викрутки | 80, 100, 125мм |
| Тип насадок | SL1.0*5.5, PH1, PH2 |
| Кількість в наборі | 4од. |
| Напруга | 1000в |
| Тип | діелектричні |
| Робоча довжина | 80, 100, 125мм |
| Тип насадки | sl1.0*5.5, ph1, ph2 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0095 |
| Вага | 0,900кг |
| Матеріал | алюміній |
| Об'єм | 0,002888куб.м |
| Тип | слюсарні |
| Ширина захвату | 65мм |
| Ширина губок | 80мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
659 грн./шт
Варіанти цін
659 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-65-016 |
Характеристики
| Артикул товару | VT-5945 |
| Вага | 0,158кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000157куб.м |
| Тип | викруткові насадки |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 25од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | pz1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0121 |
| Вага | 0,158кг |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000224куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна вуглецева сталь |
| Тип | прямі |
| Довжина | 160мм |
| Особливості | polished |
| Покриття | Polished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Твердість по шкалі Рокуэлла | 45-55HRC |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-62620 |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8128 |
| Вага | 0,028кг |
| Матеріал | сталь 9xc |
| Об'єм | 0,000160куб.м |
| Тип | мітчик |
| Розмір | м10x1,25 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6023 |
| Вага | 0,639кг |
| Об'єм | 0,003014куб.м |
| Розмір | 60x300мм |
| Розміри | 60x300мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0723 |
| Вага | 0,200кг |
| Об'єм | 0,001398куб.м |
| Розмір | 233*53*53мм |
| Розміри | 233*53*53мм |
| Кут пиляння | 45°; 90° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3525 |
| Вага | 0,240кг |
| Об'єм | 0,000845куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Ширина | 25мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики





