| Артикул товару | HT-1853 |
| Вага | 0,007кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000004куб.м |
| Тип | Г-подібні шестигранні |
| Твердость за шкалою Роквелла | 52 HRCHRC |
| Довжина | 96*20мм |
| Розмір | 3мм |
| Розмір ключа | 3мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52hrc |
| Типи ключів | шестигранні |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-1003 |
| Вага | 0,188кг |
| Матеріал рукоятки | прогумований пластик |
| Об'єм | 0,000227куб.м |
| Біти | sl: 4, 5, 6; ph1, ph2, ph3; t15, t20, t25; pz1, pz2, pz3 |
| Тип насадок | SL: 4, 5, 6 мм; PH1, PH2, PH3; T15, T20, T25; PZ1, PZ2, PZ3 |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | реверсивна |
| Кількість одиниць в наборі | 12од. |
| Магніт | є |
| Наявність реверсу | є |
| Кількість насадок | 12од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8016 |
| Вага | 0,972кг |
| Об'єм | 0,000504куб.м |
| Тип | храповий механізм під клуп, без ручки |
| Розмір | 1/2"-1 1/4" |
| Комплектація | без ручки |
| Розміри | 1/2"-1 1/4" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
339 грн./шт
Варіанти цін
339 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT16151-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-137 |
Характеристики
| Артикул товару | SD-7999 |
| Вага | 0,058кг |
| Об'єм | 0,000068куб.м |
| Тип | металева рисувалка |
| Довжина | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8114 |
| Вага | 0,014кг |
| Матеріал | сталь 9xc |
| Об'єм | 0,000093куб.м |
| Тип | мітчик |
| Розмір | м5x0,8 мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
25 грн./шт
Варіанти цін
25 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0232 |
| Вага | 0,699кг |
| Об'єм | 0,001655куб.м |
| Діаметр бойка | 60мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6191 |
| Вага | 6,000кг |
| Об'єм | 0,052188куб.м |
| Кількість в наборі | 2шт |
| Висота | 78см |
| Максимальне навантаження | 317кг |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT0-70277 |
| Матеріал | сталь високохромиста + пластик |
| Комплектація | В упаковці |
| Розміри | 230мм |
Характеристики
1 344 грн./шт
Варіанти цін
1 344 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT16155-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT16154-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-65152 |
Характеристики
| Артикул товару | NT-0003 |
| Вага | 0,390кг |
| Матеріал | пвх |
| Матеріал рукоятки | алюмінієвий сплав |
| Об'єм | 0,001218куб.м |
| Особливості | швидке повернення леза |
| Матеріал леза | sk5 |
| Загальна довжина | 230мм |
| Діаметр труб | 0-42мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-60358 |
Характеристики
Викрутка електрика FatMax VDE 1000V ізольована з жалом під шліц Ph1 довжиною 100 мм STANLEY 0-65-415
| Артикул товару | 0-65-415 |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0218 |
| Вага | 0,018кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000047куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | ph2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-204 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0128 |
| Вага | 0,217кг |
| Об'єм | 0,000333куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь с55 |
| Твердость за шкалою Роквелла | 55 HRC |
| Довжина | 160мм |
| Покриття | satin finished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 55 hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8106 |
| Вага | 0,008кг |
| Матеріал | сталь 9xc |
| Об'єм | 0,000155куб.м |
| Тип | мітчик |
| Розмір | м3x0,5 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики





