| Артикул товару | 0-65-006 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-67-059 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3506 |
| Вага | 0,196кг |
| Об'єм | 0,000775куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Ширина | 6мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
95 грн./шт
Варіанти цін
95 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0205 |
| Вага | 0,700кг |
| Матеріал рукоятки | фіберглас |
| Об'єм | 0,001025куб.м |
| Загальна довжина | 330мм |
| Тип молотка | молоток слюсарний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
219 грн./шт
Варіанти цін
219 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-65-478 |
Характеристики
Викрутка електрика FatMax VDE 1000V ізольована з жалом під шліц Pz1 довжиною 100 мм STANLEY 0-65-418
| Артикул товару | 0-65-418 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-413 |
Характеристики
| Артикул товару | DT7384T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | T30 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
246 грн./шт
Варіанти цін
246 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8011 |
| Вага | 0,582кг |
| Об'єм | 0,000343куб.м |
| Тип | клуп |
| Розмір | 3/4" |
| Розміри | 3/4" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3518 |
| Вага | 0,290кг |
| Об'єм | 0,000966куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Ширина | 18мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6006 |
| Вага | 2,412кг |
| Об'єм | 0,005346куб.м |
| Розмір | 800*120мм |
| Розміри | 800*120мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-417 |
Характеристики
| Артикул товару | NT-0312 |
| Вага | 0,275кг |
| Матеріал рукоятки | пвх, ізольовані |
| Об'єм | 0,000630куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | плоскогубці діелектричні |
| Твердость за шкалою Роквелла | 55HRC |
| Довжина | 160мм |
| Особливості | діелектричні |
| Покриття | Pearl Nickel |
| Тип сталі | C55 |
| Твердість за шкалою Роквелла | 55hrc |
| Максимальна напруга | 1000в |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0403 |
| Вага | 0,811кг |
| Об'єм | 0,001864куб.м |
| Тип насадок | sl: 5, 6, 8; ph1, ph2, ph3 |
| Кількість в наборі | 6од. |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ударні |
| Кількість одиниць в наборі | 6од. |
| Матеріал стрижня викрутки | Cr-V |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-7999 |
| Вага | 0,058кг |
| Об'єм | 0,000068куб.м |
| Тип | металева рисувалка |
| Довжина | 150мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варіанти цін
49 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0431 |
| Вага | 1,040кг |
| Об'єм | 0,000518куб.м |
| Матеріал виготовлення | інструментальна сталь |
| Тип насадки | sl: 8*80, 6*36, 8*30 мм; <br> ph: 2*80, 2*36, 3*36 мм |
| Наявність реверсу | так |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 1-65-098 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-407 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-224 |
Характеристики
| Артикул товару | DT70578T |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 10 |
| Комплектація | Біти 25 мм - Ph2x2, Pz2, T10, T15, T20x2, T25, T30. Шарнірний магнітний тримач |
| Магнітний тримач | да |
| Тип шліца | Torx Philips Pozidriv |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Ph2 Pz2 T10 T15 T20 T25 T30 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
836 грн./шт
Варіанти цін
836 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





